| Τιμή | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | NYCZ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Εύρος μέτρησης | 0~25μ | Τροφοδοτικό | 24VDC,220VAC |
| Υλικό | 304, 316 λίτρα (προαιρετικό) | Ακρίβεια | Αναλογικό: 0,3% RS485: 0,1% |
| Βαθμός προστασίας | Όργανο οθόνης IP67, IP67 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ~ 130 ℃ |
| Έξοδος σήματος | Αναλογικό: 4-20mA Ψηφιακό: RS485 | Κάτω ζώνη μη ανίχνευσης | 50mm (προσαρμόσιμο) |
Ατμοσφαιρικό επίπεδο υγρούΔιάμετρος
Μαγνητοστρίκτικο υγρόΕπίπεδοΜέτροΤεχνική παράμετρος
| Εφαρμογές | επίπεδο υγρού |
| Πεδίο μέτρησης |
Έλεγχος: 0-50~6000mm |
| Ακριβότητα | ±0,5 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24VDC ±10% |
| Έξοδος σήματος | 4 ~ 20mA / Hart / RS485 |
| ρεύμα λειτουργίας | 4 ~ 20mA; 20,4mA |
| Χαρακτηριστικά φορτίου | όταν ισχύος εξόδου, μέγιστη αντίσταση φορτίου 600 Q τάση εξόδου, μέγιστη αντίσταση φορτίου 2mA |
| Θέρμανση διαδικασίας | -40 ~ 130 °C, -40 ~ 250 °C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40~80°C |
| Επιπτώσεις θερμοκρασίας | ±0,5 °C |
| Πίεση διαδικασίας | - 0,1 ~ 4,0 MPa |
| Απόφαση | ± 1 χλμ. |
| Χρόνος απόκρισης | 0.2 ms |
| Υλικό ράβδου | 304/316L (προαιρετικό) |
| Σύνδεση διαδικασίας | Τρίχωμα, φλάντζη, στήριξη (προαιρετική) |
| Εμφάνιση τοποθεσίας | Ηλεκτρονική οθόνη οθόνης (προαιρετική) |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι / αλουμίνιο (προαιρετικό) |
| Κατηγορία προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Κατηγορία ανθεκτικότητας σε έκρηξη | Εξαγωγή IICT6 (προαιρετική) |
※
Σημείωση:Προϊόνταμπορεί
να
είναιπροσαρμοσμένο
σύμφωνα
μεπρος
τηνειδικές
απαιτήσειςτουχρήστες!



