| Τιμή | $280 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | NYCZ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $280 to $1900 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Εύρος μέτρησης | 0~6m | Τροφοδοτικό | 24 Vdc |
| Υλικό | 304, 316 λίτρα (προαιρετικό) | Σύνδεση διαδικασίας | Φλάντζα (προαιρετικό), Φλάντζα |
| Βαθμός προστασίας | Όργανο οθόνης IP67, IP67 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ~ 130 ℃ |
| Έξοδος σήματος | 4-20mA, 4-20mA/HART (Δύο καλώδια/ΤΕΣΣΕΡΑ σύρματα) | Πίεση επεξεργασίας | Ατμοσφαιρική πίεση,-0,1-4MPa, -1~40BAR |
Μαγνητοσυστολικός Μετρητής Στάθμης Υγρού
Ο μαγνητοσυστολικός μετρητής στάθμης χρησιμοποιείται για πετρέλαιο, αποθήκευση χημικών πρώτων υλών, βιομηχανικές διεργασίες, βιοχημεία, ιατρική, τρόφιμα και ποτά, διαχείριση χώρου δεξαμενών και υπόγειες αποθήκες βενζινάδικων διαφόρων υγρών, βιομηχανική μέτρηση και έλεγχο στάθμης, παρακολούθηση στάθμης νερού φραγμάτων, στάθμης νερού ταμιευτήρων και επεξεργασία λυμάτων κ.λπ.
χρηστών! Στάθμη ΜετρητήςΛειτουργική Αρχή
Η δομή του μαγνητοσυστολικού αισθητήρα στάθμης υγρού αποτελείται από έναν ανοξείδωτο σωλήνα (ράβδο μέτρησης), ένα μαγνητοσυστολικό σύρμα (κυματοδηγό σύρμα) και ένα κινητό πλωτό μέρος. Χρησιμοποιείται για συνεχή μέτρηση στάθμης υγρού και διεπιφάνειας.
χρηστών! ΣτάθμηΜετρητήςΤεχνική Παράμετρος
| Εφαρμογές | στάθμη υγρού |
| Εύρος μέτρησης |
Ανιχνευτής: 0-50~6000mm |
| Ακρίβεια | ±0.5mm |
| Τροφοδοσία | 24VDC ±10% |
| Έξοδος σήματος | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Ρεύμα λειτουργίας | 4~20mA; 20.4mA |
| Χαρακτηριστικά φορτίου | όταν η έξοδος ρεύματος, μέγιστη αντίσταση φορτίου 600 Ω, έξοδος τάσης, μέγιστη αντίσταση φορτίου 2mA |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -40~130 °C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40~80°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας | ±0.5 °C |
| Πίεση διεργασίας | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Ανάλυση | ±lmm |
| Χρόνος απόκρισης | 0.2 ms |
| Υλικό ράβδου | 304/316L (προαιρετικό) |
| Σύνδεση διεργασίας | Σπείρωμα, φλάντζα, Υποστήριξη στήριξης (προαιρετικό) |
| Εμφάνιση στην τοποθεσία | LCD (προαιρετικό) |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι / αλουμίνιο (προαιρετικό) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Exia IICT6 (προαιρετικό) |
※
Σημείωση:Τα
προϊόνταμπορούν
ναπροσαρμοστούνσύμφωνα
μετιςειδικές
απαιτήσειςτων
χρηστών! Μαγνητοσυστολικός ΥγρούΜετρητής



