| Τιμή | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | NYCZ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 τμχ/ πριν το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Εύρος μέτρησης | 0~6m,0~25m | Τροφοδοτικό | 24 Vdc |
| Υλικό | PTFE (προαιρετικό) | Σύνδεση διαδικασίας | φλάντζα (προαιρετικό) |
| Επίδειξη | οθόνη υγρού κρυστάλλου | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~130℃,-40~250℃ |
| Έξοδος σήματος | 4-20mA, 4-20mA/HART (Δύο καλώδια/ΤΕΣΣΕΡΑ σύρματα) | Πίεση επεξεργασίας | 2MPa |
Μαγνητοσυστολικός Μετρητής Στάθμης Υγρού
Μη τοξικό -- με φυσιολογική αδράνεια, ως τεχνητές αρτηρίες και όργανα που εμφυτεύονται στο σώμα για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς ανεπιθύμητες αντιδράσεις. Στάθμη Μετρητής Λειτουργική Αρχή
Ο μαγνητοσυστολικός αισθητήρας στάθμης υγρού (εφεξής αισθητήρας, συμπεριλαμβανομένου του κοινού τύπου και του αντιεκρηκτικού τύπου) χρησιμοποιείται για συνεχή μέτρηση της στάθμης και της διεπιφάνειας υγρών. Επιπλέον, οι μαγνητοσυστολικοί αισθητήρες στάθμης υγρών χρησιμοποιούνται ευρέως σε διάφορους τομείς, συμπεριλαμβανομένης της βιομηχανικής μέτρησης και ελέγχου των στάθμων υγρών σε διάφορες δεξαμενές υγρών όπως πετρέλαιο, αποθήκευση χημικών πρώτων υλών, βιομηχανικές διεργασίες, βιοχημεία, ιατρική, τρόφιμα και ποτά, διαχείριση δεξαμενών και υπόγεια αποθήκευση πρατηρίων καυσίμων, στάθμη νερού φραγμάτων, παρακολούθηση στάθμης νερού ταμιευτήρων και επεξεργασία λυμάτων, κ.λπ.
Ο μαγνητοσυστολικός μετρητής στάθμης αποτελείται από τρία μέρη: ράβδο ανιχνευτή, μονάδα κυκλώματος και πλωτήρα. Για τη μέτρηση, η μονάδα κυκλώματος παράγει παλμούς ρεύματος που ταξιδεύουν κάτω από τη μαγνητοσυστολική γραμμή και δημιουργούν ένα κυκλικό μαγνητικό πεδίο. Ένας πλωτήρας είναι τοποθετημένος εξωτερικά της ράβδου ανιχνευτή, και ο πλωτήρας κινείται πάνω-κάτω κατά μήκος της ράβδου ανιχνευτή με την αλλαγή της στάθμης του υγρού. Ο πλωτήρας παράγει ταυτόχρονα ένα μαγνητικό πεδίο επειδή είναι εφοδιασμένος με ένα σετ μόνιμων μαγνητών. Όταν το μαγνητικό πεδίο του ρεύματος συναντήσει το μαγνητικό πεδίο του πλωτήρα, παράγει έναν παλμό "στρέψης" ή "επιστροφής". Η χρονική διαφορά μεταξύ του παλμού "επιστροφής" και του παλμού ρεύματος μετατρέπεται σε σήματα παλμών για τον υπολογισμό της πραγματικής θέσης του πλωτήρα και τη μέτρηση της στάθμης του υγρού.
Μη τοξικό -- με φυσιολογική αδράνεια, ως τεχνητές αρτηρίες και όργανα που εμφυτεύονται στο σώμα για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς ανεπιθύμητες αντιδράσεις. Στάθμη Μετρητής Τεχνική Παράμετρος
| Εφαρμογές | στάθμη υγρού |
| Εύρος μέτρησης |
Ανιχνευτής: 0-50~6000mm Καλώδιο: 25m |
| Ακρίβεια | ±0.5mm |
| Τροφοδοσία | 24VDC ±10% |
| Έξοδος σήματος | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Ρεύμα λειτουργίας | 4~20mA; 20.4mA |
| Χαρακτηριστικά φορτίου | όταν έξοδος ρεύματος, μέγιστη αντίσταση φορτίου 600 Ω έξοδος τάσης, μέγιστη αντίσταση φορτίου 2mA |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -40~130 °C,-40~250 °C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40~80°C |
| Επίδραση θερμοκρασίας | ±0.5 °C |
| Πίεση διεργασίας | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Ανάλυση | ±lmm |
| Χρόνος απόκρισης | 0.2 ms |
| Υλικό ράβδου | 304/316L (προαιρετικό) |
| Σύνδεση διεργασίας | Σπείρωμα, φλάντζα, Υποστήριξη στήριξης (προαιρετικό) |
| Εμφάνιση στο χώρο | LCD (προαιρετικό) |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι / αλουμίνιο (προαιρετικό) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Exia IICT6 (προαιρετικό) |
※
Σημείωση:
Τα
προϊόντα
μπορούν
να
προσαρμοστούν
σύμφωνα
με
τις
ειδικές
απαιτήσεις
των
χρηστών!Μαγνητοσυστολικός μετρητής στάθμης
Μη τοξικό -- με φυσιολογική αδράνεια, ως τεχνητές αρτηρίες και όργανα που εμφυτεύονται στο σώμα για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς ανεπιθύμητες αντιδράσεις. Μαγνητοσυστολικό Υγρό ΣτάθμηΜετρητής



