| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 work days |
| Μάρκα | OEM brand |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0162 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | Πρότυπος αριθμός | Μ-0162 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Μνήμη | 256GB/512G/1TB |
| Χρώμα | Όπως το χρώμα φωτογραφιών | Λογότυπο | Αποτύπωμα |
| Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
Heart
Logo
USB
3.0
Flash
Drive
512GB
1TB
Προωθητικά
USB
Memory
Sticks
100MBS
Πλεονέκτημα
του
USB
flash
drive
με
το
λογότυπο
Heard:
Αυτή
η
1TB
512GB
μεταλλική
μονάδα
flash
USB
είναι
η
μεγαλύτερη
μνήμη
που
μπορείτε
να
επιλέξετε.
Κάνουμε
USB
flash
μνήμη
1TB
και
512GB
είναι
πραγματική
και
πλήρης
μνήμη.
Αυτό
το
USB
μπορεί
να
κάνει
USB
2.0
και
USB
3.0
και
τα
δύο
Η
ποιότητα
του
φλας
είναι
πιο
σταθερή
και
πολύ
γρήγορη.
Μπορούμε
να
σας
βοηθήσουμε
να
ανεβάσετε
δεδομένα
δωρεάν
επίσης.
Περιγραφή του USB flash drive logo Heard:
| Αριθμός | M-0162 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 512GB/1TB όλη μνήμη CAN OEM |
| Χρώμα σώματος | Χρώμα αποθέματος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λογότυπο | Λέιζερ / εκτύπωση, όλα μπορούν να προσαρμοστούν |
| Μέγεθος USB |
53*17*11 χιλιοστά |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ετικέτα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | Πάνω από το USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από το USB 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |



| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Πώς
να
κάνετε
την
παραγγελία:
1-
Διάλεξε
τα
στυλ
σου.
Πρώτα,
βεβαιωθείτε
για
τις
λεπτομέρειες
σχετικά
με
τα
προϊόντα,
όπως
το
μοντέλο,
το
χρώμα,
τον
τρόπο
εκτύπωσης,
τη
συσκευασία
και
την
ποσότητα.
2.Παροχή
προϊόντων
Σας
προσφέρουμε
την
τιμή
σύμφωνα
με
τις
λεπτομέρειες
σας,
επειδή
η
τιμή
των
φλας
τσιπ
είναι
ασταθής,
έτσι
ώστε
κάθε
τιμή
που
προσφέρεται
να
ισχύει
μόνο
μια
εβδομάδα
κανονικά,
η
μεγαλύτερη
ποσότητα
τιμή
μπορεί
να
συζητηθεί.
3.Παραγγελία
αγοράς
και
επιβεβαίωση
Αφού
επιβεβαιώσετε
την
τιμή
και
τα
έργα
τέχνης
και
όλες
τις
λεπτομέρειες,
θα
σας
στείλουμε
τιμολόγιο
για
επιβεβαίωση,
αφού
επιβεβαιώσετε
το
τιμολόγιο
και
παρακαλώ
κανονίστε
30%
προκαταβολή.
4-
Παραγωγή
δείγματος
Συνήθως,
το
δείγμα
παίρνει
φωτογραφίες
για
να
το
επιβεβαιώσετε.
Μόλις
εγκρίνετε
τις
φωτογραφίες
δείγματος,
μπορούμε
να
ξεκινήσουμε
την
μαζική
παραγωγή.και
θα
σας
δώσουμε
πραγματικό
χρόνο
αποστολής
μαζικών
αγαθών
μετά
την
έγκριση
των
δειγμάτων.
5Όροι
πληρωμής
Η
πληρωμή
μπορεί
να
γίνει
μέσω
Τ/Τ
Τράπεζας,
μετρητά,
West
Union,
PAYPAL
και
Alipay,
30%
προκαταβολή
μετά
την
επιβεβαίωση
της
παραγγελίας
και
το
υπόλοιπο
70%
πριν
από
την
αποστολή.
6Όροι
αποστολής
Για
το
Usb
τα
περισσότερα
είναι
με
έκφραση,
αν
από
την
έκφραση
μας
προς
τα
εμπρός,
θα
σας
δώσουμε
το
κόστος
του
φορτίου
κατά
τη
στιγμή
της
προσφοράς,
η
χρέωση
του
φορτίου
μεταφέρονται
σε
εμάς
με
το
τιμολόγιο
μαζί,Μπορείτε
επίσης
να
χρησιμοποιήσετε
το
ταχυδρομικό
σας
λογαριασμό
ή
να
προωθήσετε
για
να
στείλετε
επίσης.
Σε
μεγάλες
ποσότητες,
μπορείτε
να
επιλέξετε
αεροπορικώς
ή
θαλάσσια.
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |



