| Τιμή | USD2-USD10 |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 work days |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Π-0001 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag, κιβώτιο PP, κιβώτιο μετάλλων, κιβώτιο δώρων |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | Π-0001 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | USD2-USD10 |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag, κιβώτιο PP, κιβώτιο μετάλλων, κιβώτιο δώρων |
| Υλικό | πλαστικό + μέταλλο | Μέγεθος | 58*20*11MM |
| Λογότυπο | Λέιζερ και τυπωμένη ύλη | Συσκευασία | ΚΙΒΏΤΙΟ PP |
| Λάμψη | με των οδηγήσεων κόκκινου χρώματος ή χωρίς | Γράψιμο | 50-80MB/S |
| Ανάγνωση | 80-100MB/S | Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
Ανάβασμα δεδομένων 128GB 3.0 USB Flash Drive Ανώτατη ταχύτητα ανάγνωσης Γράψεως 100MB/S
USB Flash Drive 3.0 Ανάβασμα δεδομένων υψηλής ταχύτητας ανάγνωση και εγγραφή
Πληροφορίες για τα προϊόντα:
USB Flash Drive 3.0 φορτώνοντας δεδομένα υψηλής ταχύτητας ανάγνωση και εγγραφή
Αυτό το σχήμα USB Twist μπορεί να γίνει από το USB 2.0 και το USB 3.0
Η μεταλλική θήκη μπορεί να περιστραφεί 360 μοίρες ευέλικτα τοποθετείται στον υπολογιστή για την φόρτωση δεδομένων από τον χρήστη.
Η μεταλλική θήκη μπορεί να είναι καλή για εκτύπωση λογότυπου και λογότυπο λέιζερ επίσης,
Τόσα πολλά χρώματα σώματος μπορούν να ταιριάξουν με το αίτημα του πελάτη.
Γρήγορος χρόνος παραγωγής μπορεί να τελειώσει πολύ γρήγορα για να ανταποκριθεί στον πελάτη επείγον χρόνο αποστολής.
| Αριθμός | Π-0001 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 64MB/128MB/256MB/512MB/1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο/Λευκό/Κίτρινο C/Κόκκινο/Πορφυρό/Πράσινο/Γαλάζιο/Παρτοκαλί/Εξατομικευμένο |
| Υλικό | πλαστικό + μεταλλικό περίβλημα |
| Λογότυπο | Εκτύπωση/Λάιζερ/Αναπροσαρμοσμένη |
| Μέγεθος USB | 58*20*11MM |
| Ονομασία της μάρκας | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Ονομασία IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κλπ. |
| Πιστοποιητικό | CE FCC ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-12MB/S· USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S· USB 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | Ελάχιστο 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |

Δεσμεύσεις ποιότητας
Έχουμε αναπτύξει ένα σύστημα εγγράφων ελέγχου ποιότητας, και έχουμε ένα τμήμα μηχανικής ανίχνευσης φλας ήχου. Κάθε προϊόν έχει τρεις φορές ανίχνευση QC ένα προς ένα.
Όλες οι παραγωγές μας έχουν ήδη περάσει το πιστοποιητικό CE, RoHS & FCC, το πιστοποιητικό όλα δείχνουν στην ιστοσελίδα μας.
Έχουμε ήδη έλεγχο που περνά κάποιο διάσημο πελάτη να στείλει τρίτη εταιρεία επιθεώρησης εδώ (όπως HQTS, TUV).
Προϊόντα που πωλούνται
Τα προϊόντα εξάγονται στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Βόρεια Αμερική, τη Νότια Αμερική, την Ευρώπη και τη Μέση Ανατολή, δεκάδες χώρες και περιοχές,και να κρατήσει τη μακροπρόθεσμη και καλή συνεργασία με τον πελάτη πολλά χρόνια.
Ηλεκτρονικές
μονάδες
USB
χρόνος
παραγωγής
δεσμευόμαστε
για
την
περίοδο:
MOQ:
απεριόριστο
Χρόνος
παράδοσης
μικρής
παραγγελίας:
3
ημέρες
(πλέον
δύο
ημέρες
με
LOGO)
Τυπωμένο
LOGO
Ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας:
απεριόριστη
Μονάδα
PVC
ανοιχτή
MOQ:
Συνήθως
η
χονδρική
ποσότητα
λιγότερο
από
2.000
κομμάτια
πρέπει
να
πληρώσουν
USD50
κόστος
μούχλας
Περισσότερα
από
2.000
κομμάτια
μπορεί
να
είναι
δωρεάν
χρέωση
μούχλας
Το
πρότυπο
με
LOGO:
T
/
T
3-4
ημέρες
μετά
την
πληρωμή
Ποσότητα:1000
-5000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
4-6
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
2
ημέρες)
Ποσότητα:5000
-10000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:
6-8
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
3
ημέρες)
Ποσότητα:10000
-30000/τμήμα
Χρόνος
παράδοσης:15
εργάσιμες
ημέρες
(με
LOGO
συν
4
ημέρες)
Περισσότεροι
από
50000
/
κομμάτι
και
περισσότερο
χρόνο
παραγωγής
για
να
συζητήσετε
το
χρόνο
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη.
Πάνω από χρόνο παράδοσης μετά από το δείγμα σας επιβεβαιώσει και την παραλαβή της κατάθεσης σας.
Πιστοποίηση:Πιστοποιητικό
ROHS,
πιστοποιητικό
CE
και
πιστοποιητικό
FC
Συσκευή:Συνήθως
συσκευάζονται
με
Polybag,
μπορούν
επίσης
σύμφωνα
με
το
δικό
σας
αίτημα
να
χρησιμοποιήσουν
οποιοδήποτε
κουτί
συσκευασίας.



