| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 50 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0063 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0063 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Ανοιχτό καλούπι από σχήματα PVC USB 3.0 | Λογότυπο | κατασκευασμένα από ανοιχτό καλούπι μαζί |
| Τύπος λάμψης | Περίπτωση Pcba + μετάλλων μέσα | Θύρα USB | μπορέστε καμένος από USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB | Μέγεθος USB | 86*35 χλστ |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
Προσαρμοσμένο USB Flash Drive 128GB USB 3.0 με ανοιχτό καλούπι, 30MB/S, Πλήρης Μνήμη
USB Flash Drive 3.0 Κατασκευασμένο με Προσαρμοσμένα Σχήματα Ανοιχτού Καλούπι, USB 2.0, Πλήρης Μνήμη
Πλεονέκτηματου προσαρμοσμένου USB flash drive 3.0:
Αυτό το σχήμα βασίζεται στο ανοιχτό καλούπι σκακιού, το εσωτερικό USB μπορεί να είναι USB 2.0 και 3.0
Το λογότυπο μπορούμε να σας βοηθήσουμε να το φτιάξετε μαζί με το καλούπι, πολύ ωραίο.
Μπορούμε να υποστηρίξουμε πελάτες για άνοιγμα καλουπιού με οποιαδήποτε σχήματα από υλικό PVC.
Τα περισσότερα σχήματα PVC μπορούν να κατασκευαστούν και σε 3.0.
Μπορείτε να μου στείλετε περισσότερες καθαρές φωτογραφίες από όλες τις πλευρές, σχέδιο σε PDF και οποιαδήποτε αρχεία έργων τέχνης είναι εντάξει.
Μπορούμε να εκδώσουμε το έργο τέχνης εντός δύο ωρών, υποστηρίζοντας επίσης τον επείγοντα χρόνο παράδοσης.
Περιγραφή του προσαρμοσμένου USB flash drive 3.0:
| Αριθμός Είδους | PV-0063 |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα Σώματος | Προσαρμοσμένα Σχήματα |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο μαζί με καλούπι PVC και Εκτύπωση |
| MOQ | 10 τεμάχια μπορούν να ανοίξουν καλούπι πολύ γρήγορα |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Βαθμού Α, Πλήρης Μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα Εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Χρόνος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |
| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η Υψηλότερη | Η Ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία κατά παραγγελία, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Το εύρος απώλειας αποδεκτό για τον έλεγχο σύγκρισης εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||

| Κανονικά Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM Λογότυπο σε Κανονικά Σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| Προσαρμοσμένα Σχήματα από υλικό PVC με άνοιγμα καλουπιού | |||||
| Χρόνος ανοίγματος καλουπιού PVC με δείγματα 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος Παραγωγής (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα Συζητηθεί |
Οδηγίες Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Δημιουργούμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και προκαταβολή 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Έλεγχος ποιότητας
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Υπηρεσία πωλήσεων μετά την παραλαβή των αγαθών
Η Διαδικασία Ελέγχου Chip Flash
1. Έλεγχος Chip
2. SMT
3. Αποκοπή
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος Χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτα, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες των προϊόντων, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, ο Τρόπος εκτύπωσης, η Συσκευασία και η Ποσότητα. Για προσαρμοσμένη κατασκευή, στείλτε μας τις λεπτομέρειες σας (αρχεία λογοτύπου παρακαλώ σε μορφή AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των chip flash είναι ασταθής, οπότε κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει κανονικά μόνο για μία εβδομάδα, η μεγαλύτερη ποσότητα τιμής μπορεί να συζητηθεί.
3. Εντολή αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο, παρακαλούμε κανονίστε προκαταβολή 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά, το δείγμα είναι να σας στείλουμε φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για επιβεβαίωση, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος, μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι Πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει με T/T Bank, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή.
6. Όροι Αποστολής
Για USB, οι περισσότερες είναι με express, αν μέσω του δικού μας Express forwarder, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, το κόστος μεταφοράς μεταβιβάζεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή forwarder για αποστολή.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.



