| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 work days |
| Μάρκα | OEM brand |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0143 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | Πρότυπος αριθμός | Μ-0143 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Μορφή πυροβόλων όπλων μετάλλων | Μέγεθος USB | 70*50*15mm |
| Χρώμα | Χρώμα φωτογραφιών πυροβόλων όπλων | Λογότυπο | Τυπωμένη ύλη/λέιζερ |
| Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
Σχήματα Όπλων USB Μεταλλικό USB 3.0 PCBA Γρήγορη Ταχύτητα 256GB 512GB 1TB 100MB/s
Πλεονέκτημα
μεταλλικού
USB
3.0
σε
σχήμα
όπλου:
Ασημένιο σώμα με γυαλιστερό μέταλλο.
Αυτό είναι πολύ καλό σχήμα μεταλλικού USB flash drive, είναι πολύ δημοφιλές στους πελάτες μετά την κατασκευή λογότυπου.
Επειδή είναι ορθογώνιο, το λογότυπο που κατασκευάζεται είναι πολύ μεγάλο, το οποίο μπορεί να εκτυπωθεί ή να χαραχθεί.
Όλα τα USB flash drive και οι κάρτες μνήμης κατασκευάζονται από το πλήρως ιδιόκτητο σύγχρονο εργοστάσιό μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή καθιστά την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε με τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση, καθιστώντας την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και επιτυγχάνουμε κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης χωρίς MOQ και δείγματα χύμα πολύ γρήγορη παράδοση επίσης.
Προδιαγραφές μεταλλικού USB 3.0 σε σχήμα όπλου:
| Αριθμός αντικειμένου | M-0143 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Μόνο χρώμα όπλου |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Λέιζερ/Εκτύπωση |
| Μέγεθος USB |
70*50*15mm |
| Μάρκα Chip | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Μάρκα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κ.λπ. |
| Έλεγχος Chip | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (Chip Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα εγγραφής | Πάνω από USB 3.0 50-80MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από USB 3.0 80-100MB/s |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |




| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχεία παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθοριστεί σύμφωνα με το μέγεθος αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Το εύρος αποδεκτής απώλειας ελέγχου σύγκρισης εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Ελέγχου Chip Flash
1. Έλεγχος Chip
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος Χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και προκαταβολή 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Έλεγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λήψη αγαθών και υπηρεσία πωλήσεων
Δέσμευση Ποιότητας
Αναπτύξαμε ένα σύστημα εγγράφων ποιοτικού ελέγχου και διαθέτουμε ένα άρτιο τμήμα μηχανικής ανίχνευσης chip flash. Κάθε προϊόν έχει τρεις φορές έλεγχο QC ένα προς ένα.
Όλη η παραγωγή μας έχει ήδη περάσει το πιστοποιητικό CE, RoHS & FCC, τα πιστοποιητικά εμφανίζονται στον ιστότοπό μας.
Έχουμε ήδη ελέγχους που έχουν περάσει από διάφορους διάσημους πελάτες που στέλνουν τρίτη εταιρεία ελέγχου εδώ (όπως HQTS, TUV).



