| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Ωρα παράδοσης | 1-2 working days |
| Μάρκα | NGK |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS |
| Αριθμός μοντέλου | DPR8EIX-9 2022 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, έγχρωμη συσκευασία κουτιού |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία |
| Brand Name | NGK | Αριθμός μοντέλου | DPR8EIX-9 2022 |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 τεμ | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία | Χρόνος Παράδοσης | 1-2 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, έγχρωμη συσκευασία κουτιού | Προϊόν | Πύλη σπινθήρα NGK |
| Μοντέλο | DPR8EIX-9 2022 | Ποιότητα | OEM |
| Κορυφαίο υλικό | Ιρίδιο | MOQ | 100 |
| Μέγεθος νήματος | 12 mm | Νήμα βήματος | 1mm |
| Μήκος κλωστής | 19 χιλιοστά | Περιοχή θερμότητας | 8 |
| Συσκευασία | Κουτί χρώματος | Εφαρμογή | Yamaha Kawasaki Suzuki Honda Aprilia Triumph Ducati |
Μπουζί Μοτοσυκλέτας NGK Iridium IX DPR8EIX-9 2022 Premium Japan Quality
Περιγραφή Προϊόντος
Το μπουζί παίζει ουσιαστικό ρόλο στους βενζινοκινητήρες. Είναι υπεύθυνο για την ανάφλεξη του μείγματος αέρα-καυσίμου. Η φύση αυτής της ανάφλεξης παίζει σημαντικό ρόλο στον τρόπο λειτουργίας του κινητήρα, επιτρέποντας ή περιορίζοντας την ομαλή λειτουργία, την ισχυρή απόδοση, την απόδοση του κινητήρα και την ποιότητα των εκπομπών του.
Μπουζί NGK 2202 DPR8EIX-9 Iridium IX
Τα μπουζί NGK 2202 DPR8EIX-9 Iridium IX έχουν σχεδιαστεί για να προσφέρουν ανώτερη απόδοση και αξιοπιστία για σύγχρονους κινητήρες. Γνωστά για την προηγμένη τεχνολογία και την υψηλής ποιότητας κατασκευή τους, αυτά τα μπουζί παρέχουν βελτιωμένη αναφλεξιμότητα, καλύτερη απόκριση στο γκάζι και βελτιωμένη οικονομία καυσίμου. Το μπουζί NGK 2202 DPR8EIX-9 πληροί αυστηρά πρότυπα για να εγγυηθεί τη βέλτιστη απόδοση και μακροζωία του κινητήρα. Η σειρά Iridium IX προτιμάται ιδιαίτερα για την ανθεκτικότητα και την απόδοσή της, καθιστώντας την ιδανική επιλογή τόσο για την καθημερινή οδήγηση όσο και για εφαρμογές υψηλής απόδοσης.
Εφαρμογή μπουζί NGK 2202 DPR8EIX-9 Iridium IX
Τα μπουζί NGK DPR8EIX-9 2202 Iridium IX είναι συμβατά με ένα ευρύ φάσμα μοτοσυκλετών, ATV και μικρών κινητήρων. Παρακάτω είναι μερικά από τα δημοφιλή μοντέλα που χρησιμοποιούν αυτά τα μπουζί:
Για
Yamaha
FZR600
Για
Yamaha
XJR1300
Για
Yamaha
XT660Z
Tenere
Για
Yamaha
YZF-R6
Για
Kawasaki
KLR650
Για
Kawasaki
Ninja
ZX-9R
Για
Kawasaki
ZRX1100
Για
Kawasaki
ZRX1200R
Για
Suzuki
DR650SE
Για
Suzuki
GSX-R750
Για
Suzuki
SV650
Για
Suzuki
V-Strom
650
Για
Honda
XR650L
Για
Honda
NT650
Hawk
GT
Για
Honda
VT1100C
Shadow
Για
Honda
CB750
Nighthawk
Για
Honda
Honda
CD125
CG125
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Μπουζί NGK |
| Αριθμός Μοντέλου | DPR8EIX-9 2022 |
| Τύπος | Iridium |
| Διάμετρος Σπειρώματος | 10mm |
| Βήμα Σπειρώματος | 1mm |
| Μήκος Σπειρώματος | 19mm |
| Εύρος Θερμοκρασίας | 8 |
| Αντίσταση | Ναι |
| Κατασκευή | Επιμετάλλωση τρισθενούς μετάλλου για ανώτερες ιδιότητες κατά της διάβρωσης και της εμπλοκής |
| Σχεδιασμός | Κωνικό κομμένο ηλεκτρόδιο γείωσης για βελτιωμένη ανάπτυξη πυρήνα φλόγας και ταχύτερες εκκινήσεις |
| Διάρκεια ζωής | Έως 60.000 μίλια (ανάλογα με τις συνθήκες οδήγησης) |
| Ποιότητα | OEM |
Συχνές ερωτήσεις
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Chongqing, το οποίο είναι η μεγαλύτερη βάση παραγωγής ανταλλακτικών μοτοσυκλετών στην Κίνα.
Ε2.
Μπορείτε
να
προμηθεύσετε
δείγματα
για
έλεγχο;
Α: Ναι, μπορούμε να προμηθεύσουμε δείγματα εάν έχουμε σε απόθεμα.
Ε2. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α: Συνήθως συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε ουδέτερα κουτιά και καφέ χαρτοκιβώτια ή στη συσκευασία της δικής μας μάρκας. Μπορούμε επίσης να συσκευάσουμε τα προϊόντα με το δικό σχέδιο συσκευασίας του πελάτη.
Ε4. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση και 70% υπόλοιπο πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε5. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσής σας;
Α: EXW, FOB, CIF
Ε6. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσής σας;
Α: Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα των παραγγελιών σας. Γενικά, χρειάζονται 30 έως 45 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας.
Ε7. Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε εάν μπορείτε να προμηθεύσετε δείγματα και έχουμε πολυετή εμπειρία σε υπηρεσίες OEM & ODM
Ε8. Ποιο είναι το επίπεδο ποιότητας των προϊόντων σας;
Α: προμηθεύουμε προϊόντα αρχικής ποιότητας στους πελάτες μας, έχουμε καλή συνεργασία με παγκοσμίου φήμης μάρκες όπως NGK, GATES, BANDO, DENSO, BOSENTO, Autolite κ.λπ. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Aprilia, Triumph, SYM, BMW, Hero, TVS, Bajaj κ.λπ.



