| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Ωρα παράδοσης | 1-2 working days |
| Μάρκα | NGK |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS |
| Αριθμός μοντέλου | CPR6EAIX-9S 93921 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, έγχρωμη συσκευασία κουτιού |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία |
| Brand Name | NGK | Αριθμός μοντέλου | CPR6EAIX-9S 93921 |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 τεμ | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία | Χρόνος Παράδοσης | 1-2 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, έγχρωμη συσκευασία κουτιού | Προϊόν | Πύλη σπινθήρα NGK |
| Μοντέλο | CPR6EAIX-9S 93921 | Ποιότητα | OEM |
| Κορυφαίο υλικό | Ιρίδιο | MOQ | 100 |
| Μέγεθος νήματος | 10 χιλιοστά | Νήμα βήματος | 1mm |
| Μήκος κλωστής | 19 χιλιοστά | Περιοχή θερμότητας | 6 |
| Συσκευασία | Κουτί χρώματος | Εφαρμογή | Yamaha Yamaha Kawasaki Suzuki Honda Aprilia Triumph Ducati |
Γνήσια Μπουζί Ιριδίου NGK Μοτοσυκλέτας 93921 CPR6EAIX-9S για Honda Wave 125
Περιγραφή Προϊόντος
Μπουζί
Ιριδίου
NGK-CPR6EAIX-9S
Το
NGK
CPR6EAlX-9S
είναι
ένα
προηγμένο
μπουζί
ιριδίου
σχεδιασμένο
για
βέλτιστη
απόδοση
ανάφλεξης,
βελτιωμένη
απόδοση
καυσίμου και
μεγαλύτερη
διάρκεια
ζωής
σε
σύγκριση
με
τα
συμβατικά
μπουζί.
Κατασκευασμένο με υλικά υψηλής ποιότητας και μηχανική ακριβείας, έχει μύτη από κράμα ιριδίου στο μεσαίο ηλεκτρόδιο. Συγκολλάται σε μια ειδική διαδικασία με λέιζερ. Το πολύτιμο μέταλλο ιρίδιο είναι ένα από τα σκληρότερα μέταλλα στον κόσμο. Αρχίζει να λιώνει σε θερμοκρασία 2450°C και είναι πολύ ανθεκτικό στη διάβρωση από σπινθήρες. Μέσω της χρήσης του, η διάρκεια ζωής διπλασιάζεται κατά μέσο όρο σε σύγκριση με τα τυπικά μπουζί. Επιπλέον, το πολύτιμο μέταλλο επιτρέπει στο μεσαίο ηλεκτρόδιο να σχεδιαστεί σημαντικά λεπτότερο με πάχος 0,6 mm. Αυτά τα μέτρα μειώνουν σημαντικά την απαιτούμενη τάση ανάφλεξης και συμβάλλουν στη βελτίωση της εξάπλωσης του μετώπου της φλόγας στον θάλαμο καύσης.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Μπουζί NGK |
| Αριθμός Μοντέλου | CPR6EAIX-9S 93921 |
| Τύπος | Ιρίδιο |
| Διάμετρος Σπειρώματος | 10mm |
| Βήμα Σπειρώματος | 1mm |
| Μήκος Σπειρώματος | 19mm |
| Εύρος Θερμότητας | 6 |
| Αντίσταση | Ναι |
| Ποιότητα | OEM |
Οι Υπηρεσίες μας
1,
100%
γνήσια
ανταλλακτικά
2,
OEM
&
ODM
είναι
ευπρόσδεκτα
3,
Διαθέσιμη
υπηρεσία
one
stop
4, Δωρεάν δείγμα
5, Καλύτερη τιμή χονδρικής
Συχνές ερωτήσεις
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Chongqing, το οποίο είναι η μεγαλύτερη βάση παραγωγής μοτοσυκλετών και ανταλλακτικών στην Κίνα.
Ε2.
Μπορείτε
να
προμηθεύσετε
δείγματα
για
έλεγχο;
Α: Ναι, μπορούμε να προμηθεύσουμε δείγματα εάν έχουμε σε απόθεμα.
Ε2. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α: Συνήθως συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε ουδέτερα κουτιά και καφέ χαρτοκιβώτια ή στη συσκευασία της δικής μας μάρκας. Μπορούμε επίσης να συσκευάσουμε τα προϊόντα με το δικό σχέδιο συσκευασίας του πελάτη.
Ε4. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση και 70% υπόλοιπο πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε5. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσής σας;
Α: EXW, FOB, CIF
Ε6. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσής σας;
Α: Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα των παραγγελιών σας. Γενικά, χρειάζονται 30 έως 45 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας.
Ε7. Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε εάν μπορείτε να προμηθεύσετε δείγματα και έχουμε πολυετή εμπειρία σε υπηρεσίες OEM & ODM
Ε8. Ποιο είναι το επίπεδο ποιότητας των προϊόντων σας;
Α: παρέχουμε προϊόντα αρχικής ποιότητας στους πελάτες μας, έχουμε καλή συνεργασία με παγκοσμίου φήμης μάρκες όπως NGK, GATES, BANDO, DENSO, BOSENTO, Autolite κ.λπ. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Aprilia, Triumph, SYM, BMW, Hero, TVS, Bajaj, κ.λπ.



