| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 100PCS |
| Ωρα παράδοσης | 1-2 working days |
| Μάρκα | NGK |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS |
| Αριθμός μοντέλου | CPR8EA-9 2306 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, έγχρωμη συσκευασία κουτιού |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία |
| Brand Name | NGK | Αριθμός μοντέλου | CPR8EA-9 2306 |
| Certification | ISO/TS16949/CE/SGS | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 τεμ | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 600, 000 PCS μηνιαία | Χρόνος Παράδοσης | 1-2 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ουδέτερη συσκευασία, έγχρωμη συσκευασία κουτιού | Προϊόν | Πύλη σπινθήρα NGK |
| Μοντέλο | CPR8EA-9 2306 | Ποιότητα | OEM |
| Κορυφαίο υλικό | νικέλιο | MOQ | 100 |
| Μέγεθος νήματος | 10 χιλιοστά | Νήμα βήματος | 1mm |
| Μήκος κλωστής | 19 χιλιοστά | Περιοχή θερμότητας | 6 |
| Συσκευασία | Κουτί χρώματος | Εφαρμογή | Yamaha Yamaha Kawasaki Suzuki Honda Aprilia Triumph Ducati |
NGK Original CPR8EA-9 2306 Μπουζί Μοτοσυκλέτας Νικελίου για Honda, Haojue, Suzuki, Yamaha
Περιγραφή Προϊόντος
Το μπουζί παίζει ουσιαστικό ρόλο στους βενζινοκινητήρες. Είναι υπεύθυνο για την ανάφλεξη του μείγματος αέρα-καυσίμου. Η φύση αυτής της ανάφλεξης παίζει σημαντικό ρόλο στον τρόπο λειτουργίας του κινητήρα, επιτρέποντας ή περιορίζοντας την ομαλή λειτουργία, την ισχυρή απόδοση, την απόδοση του κινητήρα και την ποιότητα των εκπομπών του.
Χαρακτηριστικά μπουζί NGK CPR8EA-9 2306
Το μπουζί NGK είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό υλικό που είναι ανθεκτικό στη διάβρωση και την τριβή. Οι μονωτήρες του μπουζί είναι κατασκευασμένοι από 99 τοις εκατό καθαρό πυριτικό αργίλιο, επιτρέποντας μακρύτερα ρύγχη μονωτήρα για μειωμένη ρύπανση. Αυτό το μπουζί διαθέτει μια διαδικασία σφράγισης τριπλής φλάντζας που εξαλείφει τη διαρροή καυσίμου. Περιλαμβάνει επίσης έναν συμπαγή χάλκινο πυρήνα που παρέχει ανώτερη απαγωγή θερμότητας και αγωγιμότητα. Αυτό το μπουζί διαθέτει αντιστάτη που παράγεται με ένα μείγμα γυαλιού και άνθρακα, το οποίο ψήνεται για να εξασφαλίσει ανώτερη απόδοση και ανθεκτικότητα. Έχει κυματοειδή πτερύγια που αποτρέπουν την ανάφλεξη και σπειρώματα ψυχρής έλασης για να αναστέλλουν τη ζημιά στην κυλινδροκεφαλή.
Εφαρμογή NGK CPR8EA-9 2306
Εφαρμογή για: HONDA WAVE 125 / RAIDER 150 / XRM125 / BARAKO 175 / CB125 / DASH 110 / SUZUKI GIXXER / CLICK 125/150 / SNIPER 135 / NMAX / ROUSER 135 / TMX SUPREMO / BEAT 110 FI / AEROX / SZ16 / FZ16.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Μπουζί NGK |
| Αριθμός Μοντέλου | CPR8EA-9 2306 |
| Υλικό Πυρήνα | Χαλκός |
| Επάνω Υλικό | Νικέλιο |
| Διάμετρος Σπειρώματος | 10mm |
| Βήμα Σπειρώματος | 1mm |
| Μήκος Σπειρώματος | 19mm |
| Εύρος Θερμότητας | 6 |
| Αντιστάτης | Ναι |
| Τύπος Ακροδέκτη | Σπειροειδής-Ακροδέκτης |
| Ποιότητα | OEM |
Οι Υπηρεσίες μας
1,
100%
γνήσια
ανταλλακτικά
2,
OEM
&
ODM
είναι
ευπρόσδεκτα
3,
Διαθέσιμη
υπηρεσία
one
stop
4, Δωρεάν δείγμα
5, Καλύτερη τιμή χονδρικής
Συχνές ερωτήσεις
Α: Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Chongqing, το οποίο είναι η μεγαλύτερη βάση παραγωγής μοτοσυκλετών και ανταλλακτικών στην Κίνα.
Ε2.
Μπορείτε
να
προμηθεύσετε
δείγματα
για
έλεγχο;
Α: Ναι, μπορούμε να προμηθεύσουμε δείγματα εάν έχουμε σε απόθεμα.
Ε2. Ποιοι είναι οι όροι συσκευασίας σας;
Α: Συνήθως συσκευάζουμε τα προϊόντα μας σε ουδέτερα κουτιά και καφέ χαρτοκιβώτια ή τη συσκευασία της δικής μας μάρκας. Μπορούμε επίσης να συσκευάσουμε τα προϊόντα με το δικό σχέδιο συσκευασίας του πελάτη.
Ε4. Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση και 70% υπόλοιπο πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
Ε5. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσης σας;
Α: EXW, FOB, CIF
Ε6. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσής σας;
Α: Ο χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα των παραγγελιών σας. Γενικά, χρειάζονται 30 έως 45 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας.
Ε7. Μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε εάν μπορείτε να προμηθεύσετε δείγματα και έχουμε πολυετή εμπειρία στις υπηρεσίες OEM & ODM
Ε8. Ποιο είναι το επίπεδο ποιότητας των προϊόντων σας;
Α: παρέχουμε προϊόντα αρχικής ποιότητας στους πελάτες μας, έχουμε καλή συνεργασία με παγκοσμίου φήμης μάρκες όπως NGK, GATES, BANDO, DENSO, BOSENTO, Autolite κ.λπ. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Aprilia, Triumph, SYM, BMW, Hero, TVS, Bajaj, κ.λπ.



