| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Αριθμός μοντέλου | ΤΙΜΟ112 |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Αριθμός μοντέλου | ΤΙΜΟ112 |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Φασματικό εύρος | 8~14μm |
| Ρυθμός καρέ | 25 Hz | Ψήφισμα | 120x90 |
| Pixel Pitch | 12μm | Εύρος Θερμοκρασίας | -20℃~+550℃ |
| Δεδομένα εξόδου | 14bit Raw |
Το μικροσκοπικό υποκόκκινο μοντέλο TIMO112 ενσωματώνει οπτική επιπέδου κυψελών.120x90 / 12μm δέσμη επιπέδου πλακέτας (WLP) ανιχνευτής και βασικό κύκλωμα επεξεργασίας εικόνας για την ταχεία λήψη θερμικών εικόνων της περιοχής στόχου και της κατανομής της θερμότητας.
Ο πυρήνας θερμικής απεικόνισης TIMO112 είναι προσανατολισμένος για βελτιστοποιημένες εφαρμογές απεικόνισης υπέρυθρου μεγέθους, βάρους, ισχύος, κόστους (SWaP-C).Η σούπερ μικροσκοπική δομή του και η εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση ενέργειας είναι βολικές για ενσωμάτωση σε διάφορες έξυπνες συσκευές, θερμικές εικόνες ή κινητά τερματικά με αυστηρές απαιτήσεις σχετικά με το κόστος, το μέγεθος και το βάρος.
| Σχήμα | TIMO112 |
|---|---|
| Απόφαση | 120*90 |
| Μέγεθος pixel | 12 μm |
| Φασματική ανταπόκριση | 8 έως 14 μm |
| Τρόπος εστίασης | Ελεύθερη συγκέντρωση |
| Δοκίμιο (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
| Βάρος | 1.8g |
| Μέγεθος (χωρίς FPC) | 12.6mm*12.6mm*8.8mm |
| Αριθμός PIN | 40PIN |
| Δεδομένα εξόδου | 14bit Raw |
| Ποσοστό καρέ | 25Hz |
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| Ακριβότητα μέτρησης θερμοκρασίας | Μεγαλύτερο από ±2°C / ±2% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C~+60°C |
| Η υγρασία | 5% έως 85% |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -45°C~+85°C |
| Πιστοποίηση | RoHS 2.0 / Reach |
Ο πυρήνας θερμικής κάμερας υπέρυθρου TIMO112 χρησιμοποιείται ευρέως σε πολλούς τομείς, όπως η θερμογραφία, το έξυπνο υλικό, το έξυπνο κτίριο, το έξυπνο σπίτι, το AIoT κλπ.
Η SensorMicro ιδρύθηκε με μια απλή αλλά ισχυρή πεποίθηση: Η καινοτομία πρέπει να εξυπηρετεί τις ανάγκες του πραγματικού κόσμου.
Το SensorMicro υπάρχει για να ενδυναμώσει τους ανθρώπους και τα συστήματα να δουν πέρα από την επιφάνεια, στα πρότυπα, τα προβλήματα και τις δυνατότητες που βρίσκονται κάτω.
Μετατρέποντας την αόρατη θερμότητα σε ορατή πραγματικότητα, βοηθάμε τις βιομηχανίες να παίρνουν πιο έξυπνες αποφάσεις, να προστατεύουν αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία και να περιηγούνται με σαφήνεια στην πολυπλοκότητα.
Ακούγοντας την επιμονή μας να είμαστε αυτοσχεδιασμένοι και να προσέχουμε τους πελάτες μας, έγινε μια σίγουρη συνταγή για την ώθηση της SensorMicro.Έχουμε επιτεθεί σε όλα τα μέτωπα από την ασφάλεια., πυροσβεστική, βιομηχανική επιθεώρηση, ιατρική περίθαλψη και μηχανική όραση,για την παρακολούθηση του περιβάλλοντος και τις βασικές πτυχές της ουδετερότητας άνθρακα, και συνδέοντας τις κουκίδες της ζωής.
Είμαστε κάτι παραπάνω από μια εταιρεία υπέρυθρης τεχνολογίας. Είμαστε μια κοινότητα ανθρώπων που δεσμεύονται για την οικοδόμηση ενός βιώσιμου, ηθικού και ανθρώπινου μέλλοντος.Κάθε pixel της καινοτομίας που δημιουργούμε είναι μια υπόσχεση, να ενδυναμώσει, και να υπηρετήσει.



