| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Αριθμός μοντέλου | Mini212G2 |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Αριθμός μοντέλου | Mini212G2 |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Ψήφισμα | 256×192 |
| Pixel Pitch | 12μm | Εύρος Θερμοκρασίας | -20℃~+550℃ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 330mW | Μέγεθος PCBA (mm) | 17×17 |
| Δεδομένα εξόδου | 14bit Raw |
Σχεδιασμένη για τη μέτρηση βιομηχανικής θερμοκρασίας, η υπόυθρο μονάδα Mini212G2 έχει εύρος μέτρησης θερμοκρασίας από -20 °C ~ +550 °C και ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας ±2 °C / ±2%.
Το Mini212G2 μη ψυγμένο υπέρυθρο μίνι μοντέλο είναι κατασκευασμένο με βάση το αυτο-αναπτυγμένο υπέρυθρο μοντέλο TIMO212 της SensorMicro.Η προσθήκη μιας πλακέτας επεξεργασίας υπέρυθρου ISP επιτρέπει την άμεση έκδοση μήτρων θερμοκρασίας και θερμικών εικόνων, μειώνοντας σημαντικά το φόρτο εργασίας ανάπτυξης για τους πελάτες.υποστηρίζει πολλαπλές διαμορφώσεις οπτικού πεδίου και ενσωματώνει μια καθολική διεπαφή ελέγχου, επιτρέποντας ευρεία εφαρμογή σε διάφορες βιομηχανίες.
| Σχήμα | Μίνι212G2 |
|---|---|
| Απόφαση | 256×192 |
| Μέγεθος pixel | 12 μm |
| Φασματική ανταπόκριση | 8 έως 14 μm |
| ΔΕΔ | ≤ 50mK |
| Δεδομένα εξόδου | 14bit Raw |
| Ποσοστό καρέ | Θερμογραφία: 25Hz, απεικόνιση: 50Hz |
| Τρόπος εστίασης | Ελεύθερη συγκέντρωση |
| Δοκίμιο (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Βάρος ((g) | 7.1 6.4 4 6.8 |
| PCBA Μέγεθος ((mm) | 17×17 |
| Ψηφιακή εικόνα | Διάταξη 2 |
| Ανάλογη διεπαφή βίντεο | CVBS ((PAL/NTSC) |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V±0.1V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας | 330mW |
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας | -20°C~+550°C(-20°C~+150°C |
| Ακριβότητα μέτρησης θερμοκρασίας | Μεγαλύτερο από ±2°C / ±2% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C~+70°C |
| Η υγρασία | 5% έως 85% |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -45°C~+85°C |
| Πιστοποίηση | RoHS 2.0 / Reach |
Αυτό το προϊόν τοποθετεί τομείς όπως AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Παρακολούθηση Ασφάλειας, Νυχτερινή Παρατήρηση.
Η SensorMicro ιδρύθηκε με μια απλή αλλά ισχυρή πεποίθηση: Η καινοτομία πρέπει να εξυπηρετεί τις ανάγκες του πραγματικού κόσμου.
Το SensorMicro υπάρχει για να δίνει τη δυνατότητα σε ανθρώπους και συστήματα να δουν πέρα από την επιφάνεια - στα πρότυπα, τα προβλήματα και τις δυνατότητες που βρίσκονται κάτω.
Μετατρέποντας την αόρατη θερμότητα σε ορατή πραγματικότητα, βοηθάμε τις βιομηχανίες να παίρνουν πιο έξυπνες αποφάσεις, να προστατεύουν αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία και να περιηγούνται με σαφήνεια στην πολυπλοκότητα.
Ακούγοντας την επιμονή μας να είμαστε αυτοσχεδιασμένοι και να προσέχουμε τους πελάτες μας, έγινε μια σίγουρη συνταγή για την ώθηση της SensorMicro.Έχουμε επιτεθεί σε όλα τα μέτωπα... από την ασφάλεια, πυροσβεστική, βιομηχανική επιθεώρηση, ιατρική περίθαλψη και μηχανική όραση,- βοηθώντας τους εταίρους να αξιοποιήσουν πλήρως τις δυνατότητες της ευφυούς ανίχνευσης υπέρυθρων, και συνδέοντας τις κουκίδες της ζωής.
Είμαστε κάτι παραπάνω από μια εταιρεία υπέρυθρης τεχνολογίας. Είμαστε μια κοινότητα ανθρώπων που δεσμεύονται για την οικοδόμηση ενός βιώσιμου, ηθικού και ανθρώπινου μέλλοντος.Κάθε pixel καινοτομίας που δημιουργούμε είναι μια υπόσχεση -- μια υπόσχεση να προστατεύσουμε, να ενδυναμώσει, και να υπηρετήσει.
ΑισθητήρεςΜικροκηλίδες υπέρυθρων ανιχνευτών / πυρήνες θερμικών φωτογραφικών μηχανών χρησιμοποιούνται ευρέως σε πολλές βιομηχανίες όπως:
Είμαστε προμηθευτές αισθητήρων υπέρυθρων ανιχνευτών και πυρήνων θερμικών φωτογραφικών μηχανών OEM. Έχουμε περισσότερα από πολλά χρόνια εμπειρίας στις βιομηχανίες υπέρυθρης θερμικής απεικόνισης.Έχουμε επαγγελματική ομάδα υπηρεσιών μετά την πώληση για να παρέχει στους πελάτες με επαγγελματική απάντησηΓια οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή προβλήματα, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή, θα είμαστε στην πρώτη στιγμή για να σας απαντήσουμε.



