| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 14510 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 14510 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 14510 | Εξουσία | 180 W |
| Μέγεθος ενότητας | 140mm*10mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 133mm*6,5mm |
| Δυναμικό | 117-135V | Ρεύμα | 1-1.5A |
| Τσιπ LED | Επικεφαλής / LG / Σεούλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Φωτοβολταϊκά δοχεία συσκευασίας με υψηλής θερμοκρασίας γυαλί από χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Ηλεκτρονική φωτεινή πηγή
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 14510 |
| Δύναμη | 180W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 18 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 145 mm*10 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 133 mm*6,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 117-135V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | Σεούλ, Επιλέδες.ΛΓ. |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Φωτοβολταϊκά δοχεία για συσκευασία φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθόνων αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Λόγος
για
να
επιλέξετε
εμάς;
1)
Τιμολόγηση
των
πυρών
Οι
τιμές
μας
είναι
χονδρικές
τιμές
εργοστασίου.
2)
Ελέγχος
ποιότητας
Η
ομάδα
κατασκευής
μας
βασίζεται
σε
πολύ
εξειδικευμένους
επαγγελματίες
που
ελέγχουν
την
ποιότητα
κάθε
προϊόντος
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Επιλογές
προσαρμογής
Παρέχουμε
εξατομικευμένα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υποστήριξη
πελατών
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
εκπαιδευμένο
προσωπικό
εξυπηρέτησης
πελατών
για
τους
πελάτες
μας
να
λύσουν
όλα
τα
προβλήματά
σας.
Γενικές ερωτήσεις
Ε1:Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
Απάντηση:
T/T,
D/P
D/A,
πιστωτική
κάρτα,
PayPal.
Δέχεται
πολλαπλές
μεθόδους
πληρωμής.
Ερώτηση
2:
Για
την
εφοδιαστική;
Απ:
Συνήθως,
αποστέλλουμε
τα
προϊόντα
με
express,
αλλά
μπορούμε
να
οργανώσουμε
την
αποστολή
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
Ε3:
Υπάρχει
κάποια
έκπτωση
για
την
παραγγελία
χύδην;
Α:
Ναι,
αν
χρειάζεστε
χονδρική
παραγγελία
ή
θέλετε
εξατομικευμένα
προϊόντα,
μπορούμε
να
παρέχουμε
χονδρική
τιμή.
Ε4:
Πώς
γίνεται
η
παραγγελία;
Α:
Αν
θέλετε
να
κάνετε
μια
παραγγελία,
Παρακαλούμε
να
αισθάνεστε
ελεύθεροι
να
μας
στείλετε
ένα
ηλεκτρονικό
μήνυμα
έρευνας
ή
επικοινωνήστε
μαζί
μας
μέσω
trademanager
online,
Θα σας απαντήσουμε εντός 24 ωρών.
Ε5:
Όλες
οι
φωτογραφίες
είναι
αληθινές
φωτογραφίες;
Α:
Ναι,
οι
φωτογραφίες
όλων
των
προϊόντων
σε
αυτή
τη
σελίδα
είναι
100%
αληθινές
φωτογραφίες
από
εμάς.
Ε6:
Τι
γίνεται
με
την
ποιότητα
των
LED;
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Τα προϊόντα μας έχουν εξαχθεί σε όλο τον κόσμο από το έτος 2014.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



