| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 2174 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 2174 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 2174 | Εξουσία | 240 W |
| Μέγεθος ενότητας | 21,5mm*74mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 21,5mm*56mm |
| Δυναμικό | 52-60V | Ρεύμα | 3-4.5A |
| Τσιπ LED | LG /Epileds / Σεούλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Ηλεκτρονικά φώτα για την επεξεργασία μελάνων
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 2174 |
| Δύναμη | 240W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 24 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 21.5mm*74mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 21.5mm*56mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 52-60V |
| Τρέχων | 3-4.5Α |
| Υλικό τσιπ | Σεούλ, Επιλέδες.ΛΓ. |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Λόγος
για
να
επιλέξετε
εμάς;
1)
Τιμολόγηση
των
πυρών
Οι
τιμές
μας
είναι
χονδρικές
τιμές
εργοστασίου.
2)
Ελέγχος
ποιότητας
Η
ομάδα
κατασκευής
μας
βασίζεται
σε
πολύ
εξειδικευμένους
επαγγελματίες
που
ελέγχουν
την
ποιότητα
κάθε
προϊόντος
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Επιλογές
προσαρμογής
Παρέχουμε
εξατομικευμένα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υποστήριξη
πελατών
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
εκπαιδευμένο
προσωπικό
εξυπηρέτησης
πελατών
για
τους
πελάτες
μας
να
λύσουν
όλα
τα
προβλήματά
σας.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε.
Έχετε
περιορισμούς
MOQ
για
παραγγελίες
LED
φωτισμού;
Και
το
ένα
είναι
αποδεκτό.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα;
Α:
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
ή
τα
τεχνικά
σχέδια
σας.
Ε.
Τι
γίνεται
με
την
ποιότητα
των
LED;
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Μπορώ
να
βάλω
το
λογότυπό
μου;
Α:
Φυσικά.
Το
λογότυπο
μπορεί
να
γίνει
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας
μόλις
φτάσετε
το
MOQ
μας.
Θέματα που απαιτούν προσοχή
Ζεστές
συμβουλές,
για
να
κάνουμε
τα
προϊόντα
μας
να
παίξουν
τις
καλύτερες
επιδόσεις
και
να
μειώσουν
την
αποτυχία
των
πελατών
στη
χρήση
των
προϊόντων,
παρακαλούμε
σημειώστε:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλα
τα
άτομα
που
έρχονται
σε
άμεση
επαφή
με
τα
UVLED
πρέπει
να
λαμβάνουν
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού.και
να
μην
αγγίζουν
την
διόδη
εκπομπής
UV
άμεσα
με
τα
χέρια
τους.
2)
Κατά
τη
συγκόλληση,
πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στον
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης
και
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Οι
ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υπεριώδους
ακτινοβολίας
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



