| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-4 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Ενότητα 4513 των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 40W |
| Μέγεθος ενότητας | 45mm*13mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 33mm*6,5mm |
| Δυναμικό | 26-30V | Ρεύμα | 1-1.5A |
6565 40W Chip Υψηλής Ισχύος LED UV Module 365nm 385nm 395nm 405nm
| Όνομα προϊόντος | UV LED Module 4513 |
| Ισχύς | 40W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 4 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Σιλικόνη ή χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60, 90, 120 μοίρες |
| Μέγεθος module | 45mm*13mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 33mm*6.5mm |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τάση | 26-30V |
| Ρεύμα | 1-1.5A |
| Υλικό chip | LG, Seoul, Epileds |
| Διαδικασία συσκευασίας | Συσκευασία με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό module | 2.0mm Χάλκινο υπόστρωμα |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1.
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παράγουμε
προϊόντα
UV
LED
για
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
UV
LED
λάμπες,
UV
LED
module,
UV
LED
μονή
λάμπα
και
UV
εξοπλισμός.
Ε3.
Έχετε
περιορισμούς
MOQ
στις
παραγγελίες
φωτισμού
LED;
Όχι!
Ένα
είναι
επίσης
αποδεκτό.
Εφαρμογήτου UV LED ModuleΤα UV LED Modules χρησιμοποιούνται κυρίως σε σκλήρυνση εκτύπωσης, αναγνώριση κατά της παραχάραξης, πεδία καθαρισμού (νερού, αέρα κ.λπ.), αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών και εκτυπωτές UV. Επιπλέον, με την ανάπτυξη της τεχνολογίας, νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα. Οι υπεριώδεις LED έχουν ευρείες προοπτικές εφαρμογής στην αγορά.Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com
, Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



