| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 4945 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 4945 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 4945 | Εξουσία | 100W |
| Μέγεθος ενότητας | 49,5mm*45nm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 49,5mm*16mm |
| Δυναμικό | 41-46V | Ρεύμα | 1.5-2.1a |
| Τσιπ LED | LG/Epileds/Σεόλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Μονάδα UV LED 100W Ενότητα απρόσκοπτης σύνδεσης λάμπα σκλήρυνσης UV LED μελάνι offset
Περιγραφή προϊόντος μονάδας UV LED
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 4945 |
| Ισχύς | 100W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 36 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 49.5mm*45nm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 49.5mm*16mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 41-46V |
| Ρεύμα | 1.5-2.1A |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Χάντρες λάμπας με ενθυλάκωση φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Υπόστρωμα χαλκού 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |



Λόγος
επιλογής
μας;
1)
Δίκαιη
τιμολόγηση
Οι
τιμές
μας
είναι
τιμές
χονδρικής
εργοστασίου.
2)
Έλεγχος
ποιότητας
Η
ομάδα
παραγωγής
μας
αποτελείται
από
άκρως
εξειδικευμένους
επαγγελματίες
που
ελέγχουν
την
ποιότητα
κάθε
προϊόντος
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Επιλογές
προσαρμογής
Παρέχουμε
προσαρμοσμένα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υποστήριξη
πελατών
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
εκπαιδευμένο
προσωπικό
εξυπηρέτησης
πελατών
για
να
λύσουμε
όλα
σας
τα
προβλήματα.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Έχετε δικό σας εργοστάσιο;
Α1: Ναι! Έχουμε το δικό μας εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED από το 2015.
Ε2: Υποστηρίζετε υπηρεσία OEM, ODM;
Α2: Ναι! Υποστηρίζουμε υπηρεσία OEM / ODM για προσαρμογή.
Ε3: Πόσος χρόνος χρειάζεται για να αποσταλεί η παραγγελία μου;
Α3: Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες, ανάλογα με την ποσότητα.
Ε4: Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Α4: Όχι! Ένα είναι επίσης αποδεκτό.
Ε5: Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής σας για παραγγελίες;
Α5: T/T, D/P D/A, Πιστωτική κάρτα, PayPal. Δεχόμαστε πολλαπλές μεθόδους πληρωμής.
Παρακαλώ
δώστε
ιδιαίτερη
προσοχή
Για
να
διασφαλίσετε
ότι
τα
προϊόντα
λειτουργούν
στο
μέγιστο
και
για
να
μειώσετε
τυχόν
σφάλματα
χρήσης,
παρακαλούμε
δώστε
προσοχή
στις
ακόλουθες
συμβουλές.
1)
Κατά
τη
λειτουργία,
οι
χρήστες
που
χειρίζονται
προϊόντα
UV
LED
πρέπει
να
λαμβάνουν
προφυλάξεις
για
την
αποφυγή
ηλεκτροπληξίας
και
να
προσέχουν
τους
κινδύνους
σοκ.
2)
Κατά
τη
χρήση
των
προϊόντων,
βεβαιωθείτε
ότι
ελέγχετε
τον
χρόνο
λειτουργίας
και
τη
θερμοκρασία.
Παρακαλούμε
διακρίνετε
προσεκτικά
τους
θετικούς
και
αρνητικούς
πόλους
του
προϊόντος.
3)
Βεβαιωθείτε
ότι
οι
ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
η
τάση
και
το
ρεύμα
δεν
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
ηλεκτρικές
παραμέτρους
των
προϊόντων.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



