| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 8042 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 8042 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 8042 | Εξουσία | 300W |
| Μέγεθος ενότητας | 80mm*42mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 80mm*20mm |
| Δυναμικό | 68-76V | Ρεύμα | 2.5-3.5Α |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/Epileds/Σεόλ) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Υψηλής θερμοκρασίας λαμπτήρας συσκευασίας φακών χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Μονάδα UV LED 300W led υπεριώδης ακτινοβολία 3W led chip χαλαζίας μονάδα μελάνης offset
Περιγραφή προϊόντος μονάδας UV LED
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 8042 |
| Ισχύς | 300W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 100 τεμ |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 80mm*42mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 80mm*20mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 68-76V |
| Ρεύμα | 2.5-3.5A |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Χάντρες λαμπτήρων συσκευασμένες με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινη βάση 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφής, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Μπορεί η ετικέτα, η συσκευασία, ο σχεδιασμός των προϊόντων σας να προσαρμοστούν;
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.
Ε2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 5.000 σετ συστημάτων σκλήρυνσης UV ανά μήνα.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Κανονικά MOQ 2 μονάδες, αλλά δεχόμαστε επίσης ένα δείγμα.
Ε4: Μπορώ να πάρω ένα δείγμα για έλεγχο ποιότητας;
Α: Ναι, προσφέρουμε δείγμα.
Ε5: Πόσο σύντομα είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελία δείγματος, 3-7 ημέρες. Για μαζική παραγγελία, 8-16 ημέρες.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



