| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 6056 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 6056 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 6056 | Εξουσία | 180 W |
| Μέγεθος ενότητας | 60mm*56,5mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 60mm*37mm |
| Δυναμικό | 51-57V | Ρεύμα | 2-2.8Α |
| Τσιπ LED | LG /Epileds / Σεούλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Ηλεκτρονικό φως LED Module 180W module
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 6056 |
| Δύναμη | 180W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 60 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60βαθμός |
| Μέγεθος μονάδας | 60 mm*56,5 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 60 mm*37 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 51-57V |
| Τρέχων | 2-2.8Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |


Γενικές ερωτήσεις
Ε: Έχετε δικό σας εργοστάσιο;
Α1:Ναι! Έχουμε το δικό μας εργοστάσιο στο Shenzhen. Παρασκευάζουμε προϊόντα UV LED από το 2015.
Ε2: Υποστηρίζετε την υπηρεσία OEM, ODM;
Α2: Ναι! Υποστηρίζουμε την υπηρεσία OEM / ODM για εξατομικευμένη.
Ε3:
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α3:
Τσιπάκια
UV
LED
(3535,
6565,6868,
COB),
UV
LED
μονάδες
(εγκαταστημένες
σε
PCB),
και πλήρεις λαμπτήρες UV LED (40W-2000W, ψύξη ανεμιστήρα/νερού).
Ε: Έχετε όριο MOQ για παραγγελία LED φωτός;
Α4:Όχι!Ένα είναι επίσης αποδεκτό.
Ε5:Ποιοι είναι οι συνήθεις όροι πληρωμής για παραγγελίες;
Α5: T/T, D/P D/A, πιστωτική κάρτα, PayPal. Δέχουμε πολλαπλές μεθόδους πληρωμής.
Θέματα που απαιτούν προσοχή
Ζεστές
συμβουλές,
για
να
κάνουμε
τα
προϊόντα
μας
να
παίξουν
τις
καλύτερες
επιδόσεις
και
να
μειώσουν
την
αποτυχία
των
πελατών
στη
χρήση
των
προϊόντων,
παρακαλούμε
σημειώστε:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλα
τα
άτομα
που
έρχονται
σε
άμεση
επαφή
με
τα
UVLED
πρέπει
να
λαμβάνουν
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού.και
να
μην
αγγίζουν
την
διόδη
εκπομπής
UV
άμεσα
με
τα
χέρια
τους.
2)
Κατά
τη
συγκόλληση,
πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στον
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης
και
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Οι
ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υπεριώδους
ακτινοβολίας
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
την
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφευχθεί
η
βλάβη
του
φακού.
5)
Για
την
παράταση
της
ζωής
των
διόδων
εκπομπής
υπεριώδους
φωτός,συνιστάται
η
χρήση
σταθερής
τροφοδοσίας
ισχύος
κίνησης
σταθερού
ρεύματος
ή
IC
αντί
τροφοδοσίας
ισχύος
κίνησης
σταθερής
τάσης
ή
IC.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



