| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 4010 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 4010 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Ενότητα 4010 των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 35w |
| Μέγεθος ενότητας | 40mm*10mm*2.0mm | Φωτεινό μέγεθος | 27.5mm*3.5mm |
| Δυναμικό | 24-26V | Ρεύμα | 0.5-0.7A |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60, 120 μοίρες | Εγγύηση | 1-2 χρόνια |
Ηλεκτρονική φωτεινή πηγή υψηλής ισχύος
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 4010 |
| Δύναμη | 35W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 7 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Άλλες ουσίες, που δεν περιέχουν ουσία |
| Γωνία θέασης του φακού | 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 40 mm*10 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 27.5mm*3.5mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm |
| Τετάρτη | 24-26V |
| Τρέχων | 0.5-0.7Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί να Επιλέξετε Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Μπορούμε
να
σας
προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή
και
να
σας
δώσουμε
την
καλύτερη
έκπτωση.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
κάθε
προϊόν
έχει
μια
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
υψηλής
ποιότητας
και
έγκαιρη
συμβουλευτική
πριν
από
την
πώληση
και
υπηρεσίες
μετά
την
πώληση.
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από επαγγελματίες μηχανικούς εντός 12 ωρών.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποιο
είναι
το
κύριο
προϊόν
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
2-Ποιος
είναι
ο
χρόνος
παράδοσης
και
η
μέθοδος
πληρωμής;
Χρειάζεται
3-7
ημέρες
για
τα
κανονικά
προϊόντα,
15-20
ημέρες
για
τα
προσαρμοσμένα
προϊόντα
Η
μέθοδος
πληρωμής
μπορεί
να
είναι
συναλλαγή
T/T
Ε.Π.
Για
την
εφοδιαστική;
Απ:
Συνήθως,
αποστέλλουμε
τα
προϊόντα
με
ταχυδρομείο,
αλλά
μπορούμε
να
κανονίσουμε
την
παράδοση
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
Ε.
Υπάρχει
κάποια
έκπτωση
για
τις
μεγάλες
παραγγελίες;
Α:
Ναι,
αν
χρειάζεστε
να
παραγγείλετε
χονδρικά
ή
θέλετε
εξατομικευμένα
προϊόντα,
μπορούμε
να
παρέχουμε
τιμές
χονδρικής.
Ε5:
Μπορώ
να
βάλω
το
λογότυπό
μου;
Α:
Φυσικά.
Αφού
φτάσετε
το
MOQ
μας,
μπορείτε
να
κάνετε
ένα
λογότυπο
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας.
Ε.
Πόσο
διαρκεί
η
εγγύηση
του
προϊόντος
σας;
Α:
παρέχουμε
1
έτος
εγγύηση.
Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας και θα το αντικαταστήσουμε ή θα το επισκευάσουμε για εσάς.
Πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υπεριώδους
ακτινοβολίας
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
την
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφευχθεί
η
βλάβη
του
φακού.
5) Οι ηλεκτρικές παράμετροι όπως το ρεύμα και η τάση δεν πρέπει να υπερβαίνουν τις ονομαστικές τιμές.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



