| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 6015 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 6015 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 10364 | Εξουσία | 45W |
| Μέγεθος ενότητας | 60mm*15mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 60 mm*3,5 mm |
| Δυναμικό | 51-57V | Ρεύμα | 500-700mA |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 χρόνος |
Ηλεκτρονική φωτεινή πηγή υψηλής ισχύος
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 6015 |
| Δύναμη | 45W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 15 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 60 mm*15 mm*2,0 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 60 mm*3,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 51-57V |
| Τρέχων | 500-700MA |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί να Επιλέξετε Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Μπορούμε
να
σας
προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή
και
να
σας
δώσουμε
την
καλύτερη
έκπτωση.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
κάθε
προϊόν
έχει
μια
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
υψηλής
ποιότητας
και
έγκαιρη
συμβουλευτική
πριν
από
την
πώληση
και
υπηρεσίες
μετά
την
πώληση.
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από επαγγελματίες μηχανικούς εντός 12 ωρών.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε3.Πώς
επεξεργάζομαι
την
παραγγελία;
Α:
1.
Ενημερώστε
μας
τις
απαιτήσεις
σας.
2Κάνουμε
μια
προσφορά
και
παρέχουμε
τις
συμβουλές
μας.
3Θα
κάνουμε
έρευνα
αφού
επιβεβαιώσετε
την
προσφορά.
4Θα
πληρώσεις
αφού
ελέγξεις
τις
λεπτομέρειες.
5Θα
κανονίσουμε
την
παράδοση
το
συντομότερο.
Ε.Τ.
Τι
γίνεται
με
την
ποιότητα
των
LED;
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Ε.
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
της
υπεριώδους
ακτινοβολίας;
Α:
Ναι,
η
ένταση
είναι
ρυθμιζόμενη
από
0
έως
100%.
Πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υπεριώδους
ακτινοβολίας
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
την
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφευχθεί
η
βλάβη
του
φακού.
2) Κατά την συγκόλληση, πρέπει να δίνεται προσοχή στον χρόνο και τη θερμοκρασία συγκόλλησης,
και
πρέπει
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Οι
ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



