| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5635 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5635 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 5635 | Εξουσία | 60W |
| Μέγεθος ενότητας | 56,5mm*35mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 56,5mm*10mm |
| Δυναμικό | 34-38V | Ρεύμα | 1.-1.4Α |
| Τσιπ LED | LG/Epileds/Σεόλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Φωτοβολταϊκά δοχεία συσκευασίας με υψηλής θερμοκρασίας γυαλί από χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 Έτος |
Ηλεκτρονικό φως UV LED Module 60W φως UV led φώτισης φώτισης φώτισης φώτισης φώτισης φώτισης
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 5635 |
| Δύναμη | 60W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 20 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 56.5mm*35mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 56.5mm*10mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 34-38V |
| Τρέχων | 1-1.4Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί
να
Επιλέξετε
Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
κάθε
προϊόν
έχει
μια
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
ανώτερη
και
έγκαιρη
συμβουλή
πριν
από
την
πώληση
και
μετά
την
πώληση
υπηρεσία,
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από έναν επαγγελματία μηχανικό σε 12 ώρες.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε.
Έχετε
περιορισμούς
MOQ
για
παραγγελίες
LED
φωτισμού;
Και
το
ένα
είναι
αποδεκτό.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα;
Α:
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
ή
τα
τεχνικά
σχέδια
σας.
Ε.Π.Ποιος
θα
είναι
ο
χρόνος
παράδοσης
και
ποιος
θα
είναι
ο
τρόπος
πληρωμής;
Α:
Ο
χρόνος
παράδοσης
μας
θα
είναι
3-10days.
Η
πληρωμή
μπορεί
να
γίνει
μέσω
συναλλαγής
T/T.
Q6Πώς
θα
επεξεργαστώ
την
παραγγελία;
Α:
1.
Ενημερώστε
μας
τις
απαιτήσεις
σας.
2Κάνουμε
μια
προσφορά
και
παρέχουμε
τις
συμβουλές
μας.
3Θα
κάνουμε
έρευνα
αφού
επιβεβαιώσετε
την
προσφορά.
4Θα
πληρώσεις
αφού
ελέγξεις
τις
λεπτομέρειες.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



