| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 100220 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 100220 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 100220 | Εξουσία | 600W |
| Μέγεθος ενότητας | 100mm*220mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 94mm*200mm |
| Δυναμικό | 34-38V*2 | Ρεύμα | 5-7Α*2 |
| Τσιπ LED | LG/Epileds/Σεόλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Μονάδα UV LED 600W υψηλής ισχύος τσιπ uv led φακός χαλαζία χάντρες λαμπτήρων
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 110220 |
| Ισχύς | 600W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 200 τεμ |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 100mm*220mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 94mm*200mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 34-38V*2 |
| Ρεύμα | 5-7A*2 |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Συσκευασία φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφή, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Γιατί
να
μας
επιλέξετε
1)
Καλή
τιμή
Προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
R&D,
κάθε
προϊόν
έχει
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Προσαρμοσμένη
υπηρεσία
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
ανώτερες
και
έγκαιρες
συμβουλές
πριν
από
την
πώληση
και
υπηρεσία
μετά
την
πώληση,
οποιεσδήποτε
ερωτήσεις
σχετικά
με
το
UV
LED
θα
απαντηθούν
από
έναν
επαγγελματία
μηχανικό
σε
12
ώρες.
Συχνές ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED για έξι χρόνια.
Ε2. Ποιο είναι το μήκος κύματος του λαμπτήρα UV LED;
Α: Το μήκος κύματος του λαμπτήρα UV LED είναι συνήθως 365-405nm. Το μήκος κύματος για εκτυπωτή inkjet είναι
395nm, 385/395nm για μηχανή εκτύπωσης, 365nm για κόλλα UV.
Ε3. Ποιο είναι το τσιπ LED σας;
Α: Χρησιμοποιούμε Κορέα LG, Seoul, Ταϊβάν Epileds για τη μάρκα τσιπ LED
Ε4. Ποια είναι τα υλικά του λαμπτήρα και του φακού;
Α: Τα υλικά του λαμπτήρα είναι αλουμίνιο και οι φακοί είναι χαλαζίας.
Ε5. Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α: Οι περισσότεροι UVLED είναι ψύξη νερού. Έχουμε επίσης αρκετά καυτά πωλούμενα UVLED ψύξης αέρα, περισσότερα UV LED ψύξης αέρα είναι καθ' οδόν.
Θέματα
που
χρειάζονται
προσοχή
Θερμές
συμβουλές,
προκειμένου
τα
προϊόντα
μας
να
αποδώσουν
την
καλύτερη
απόδοση
και
να
μειώσουν
τις
αποτυχίες
των
πελατών
στη
χρήση
των
προϊόντων,
παρακαλώ
σημειώστε:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλοι
οι
άνθρωποι
που
έρχονται
σε
άμεση
επαφή
με
UVLED
πρέπει
να
λαμβάνουν
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού
και
να
μην
αγγίζουν
απευθείας
τη
διόδο
εκπομπής
UV
φωτός
με
τα
χέρια
τους.
2)
Κατά
τη
συγκόλληση,
πρέπει
να
δοθεί
προσοχή
στο
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης
και
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Πρέπει
να
δοθεί
προσοχή
στη
συγκόλληση
UV
LED
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τα
3
δευτερόλεπτα;
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
από
260
βαθμούς
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
με
αναρροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
την
θετική
και
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφύγετε
ζημιά
στον
φακό.
5)
Κάντε
καλή
δουλειά
στα
μέτρα
απαγωγής
θερμότητας,
ειδικά
τα
UVLED
υψηλής
ισχύος
όσο
το
δυνατόν
περισσότερο
για
να
διασφαλίσετε
επαρκή
επιφάνεια
ψύκτρας
6)
Για
να
παραταθεί
η
διάρκεια
ζωής
των
διόδων
εκπομπής
υπεριώδους
φωτός,
συνιστάται
η
χρήση
σταθερού
τροφοδοτικού
οδήγησης
σταθερού
ρεύματος
ή
IC
αντί
για
τροφοδοτικό
οδήγησης
σταθερής
τάσης
ή
IC.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



