| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 260120 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 260120 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 260120 | Εξουσία | 600W |
| Μέγεθος ενότητας | 260mm*120mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 195mm*94mm |
| Δυναμικό | 68-76V | Ρεύμα | 5-7A |
| Τσιπ LED | LG/Epileds/Σεόλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Μονάδα UV LED 600W μονάδα led φως λάμπα σκλήρυνσης uv led μονάδα cob led
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 260120 |
| Ισχύς | 600W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 200 τεμ |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 260mm*120mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 195mm*94mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 68-76V |
| Ρεύμα | 5-7A |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Συσκευασία φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση UV, χρώματα, μελάνια UV, κόλλες UV και οθόνες αφής |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Γιατί να μας επιλέξετε
1)
Καλή
τιμή
Προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
Ε&Α,
κάθε
προϊόν
έχει
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Προσαρμοσμένη
υπηρεσία
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Μπορούν όλα τα προϊόντα να προσαρμοστούν;
Α: Είμαστε το εργοστάσιο παραγωγής λαμπτήρων UV led, συστημάτων UV led. Όλα τα προϊόντα μας μπορούν να κατασκευαστούν με βάση τις λεπτομέρειες που παρέχετε.
Ε2. Ποια είναι η εξωτερική συσκευασία του προϊόντος;
Α: συσκευασία χαρτοκιβωτίου ή ξύλινη συσκευασία.
Ε3. Κύκλος επεξεργασίας;
Α: Ορισμένα προϊόντα τα έχουμε σε απόθεμα. Συνήθως χρειάζονται περίπου 3-15 ημέρες για να κατασκευαστούν.
Ε4. Ποσότητα παραγγελίας;
Α: Προσαρμοσμένοι λαμπτήρες UV Συνήθως είναι 1 τεμάχιο.
Ε5. Δοκιμάζετε όλα τα αγαθά σας πριν από την παράδοση;
Α: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση
Πρέπει
να
δοθεί
προσοχή
στη
συγκόλληση
UV
LED
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τα
3
δευτερόλεπτα;
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
από
260
βαθμούς
Κελσίου.
3)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
την
θετική
και
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφύγετε
ζημιά
στον
φακό.
4)
Κάντε
καλή
δουλειά
στις
μέτρα
απαγωγής
θερμότητας,
ειδικά
τα
UVLED
υψηλής
ισχύος
όσο
το
δυνατόν
περισσότερο
για
να
εξασφαλίσετε
επαρκή
επιφάνεια
ψύκτρας.
5)
Για
να
παρατείνετε
τη
διάρκεια
ζωής
των
διόδων
εκπομπής
υπεριώδους
φωτός,
συνιστάται
η
χρήση
σταθερού
τροφοδοτικού
σταθερού
ρεύματος
ή
IC
αντί
για
τροφοδοτικό
σταθερής
τάσης
ή
IC.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



