| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 19040 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 19040 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 19040 | Εξουσία | 48w |
| Μέγεθος ενότητας | 190mm*40mm*1,5mm | Φωτεινό μέγεθος | 60mm*23,5mm |
| Δυναμικό | 27-31V | Ρεύμα | 1-1.4Α |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Ηλεκτρονικό LED 48W UV φακό ανθεκτικότητας UV υψηλής ισχύος chip led γυαλί κουάρτς
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 19040 |
| Δύναμη | 48W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 16 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 190mm*40mm*1,5mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 60 mm*23,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 27-31V |
| Τρέχων | 1-1.4Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 1.5mm Πλάκα αλουμινίου |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Είναι κατάλληλο για την κάλυψη διαφόρων βιομηχανιών εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, χρωμάτων, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθονών αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί να Επιλέξετε Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
κάθε
προϊόν
έχει
μια
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Προσαρμοσμένη
υπηρεσία
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
ανώτερη
και
έγκαιρη
συμβουλή
πριν
από
την
πώληση
και
μετά
την
πώληση
υπηρεσία,
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από έναν επαγγελματία μηχανικό σε 12 ώρες.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε3.Πώς
επεξεργάζομαι
την
παραγγελία;
Α:
1.
Ενημερώστε
μας
τις
απαιτήσεις
σας.
2Κάνουμε
μια
προσφορά
και
παρέχουμε
τις
συμβουλές
μας.
3Θα
κάνουμε
έρευνα
αφού
επιβεβαιώσετε
την
προσφορά.
4Θα
πληρώσεις
αφού
ελέγξεις
τις
λεπτομέρειες.
5Θα
κανονίσουμε
την
παράδοση
το
συντομότερο.
Ε.Τ.
Τι
γίνεται
με
την
ποιότητα
των
LED;
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Η
πληρωμή
μπορεί
να
γίνει
μέσω
συναλλαγής
T/T.
Ε.
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
της
υπεριώδους
ακτινοβολίας;
Α:
Ναι,
η
ένταση
είναι
ρυθμιζόμενη
από
0
έως
100%.
Ε6:
Πόσες
μέρες
χρειάζεστε
για
να
προετοιμάσετε
την
παραγγελία;
Απ:
Χρειαζόμαστε
3-7
ημέρες
για
κανονική
παραγγελία,
Custom
κύκλο
προϊόντος
είναι
15-20
ημέρες.
Πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υπεριώδους
ακτινοβολίας
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
την
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφευχθεί
η
βλάβη
του
φακού.
5)
Κάντε
καλή
δουλειά
με
τα
μέτρα
διάσπασης
θερμότητας,
ειδικά
με
τα
υψηλής
ισχύος
UVLED,
στο
μέτρο
του
δυνατού
για
να
εξασφαλιστεί
επαρκής
έκταση
του
ψυγείου.
6)
Για
να
παρατείνει
τη
διάρκεια
ζωής
των
διόδων
εκπομπής
υπεριώδους
φωτός,συνιστάται
η
χρήση
σταθερής
τροφοδοσίας
ισχύος
κίνησης
σταθερού
ρεύματος
ή
IC
αντί
τροφοδοσίας
ισχύος
κίνησης
σταθερής
τάσης
ή
IC.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



