| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5425 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5425 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 5425 | Εξουσία | 60W |
| Μέγεθος ενότητας | 54.5mm*25mm*2.0mm | Φωτεινό μέγεθος | 42.5mm*6.5mm |
| Δυναμικό | 39-45V | Ρεύμα | 1-1.5A |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 έτος |
Ηλεκτρονικά κυκλώματα UV LED 60W υπεριώδεις λαμπτήρες 6565 κεφαλαινίου φακούς
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 5425 |
| Δύναμη | 60W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 6 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 54.5mm*25mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 42.5mm*6.5mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 39-45V |
| Τρέχων | 1-1.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί να Επιλέξετε Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
κάθε
προϊόν
έχει
μια
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Προσαρμοσμένη
υπηρεσία
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
ανώτερη
και
έγκαιρη
συμβουλή
πριν
από
την
πώληση
και
μετά
την
πώληση
υπηρεσία,
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από έναν επαγγελματία μηχανικό σε 12 ώρες.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε.
Έχετε
περιορισμούς
MOQ
για
παραγγελίες
LED
φωτισμού;
Και
το
ένα
είναι
αποδεκτό.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα;
Α:
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
ή
τα
τεχνικά
σχέδια
σας.
Ε.
Τι
γίνεται
με
την
ποιότητα
των
LED;
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Η
πληρωμή
μπορεί
να
γίνει
μέσω
συναλλαγής
T/T.
Μπορώ
να
βάλω
το
λογότυπό
μου;
Α:
Φυσικά.
Το
λογότυπο
μπορεί
να
γίνει
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας
μόλις
φτάσετε
το
MOQ
μας.
ΕΡΩΤΗΣΗ
7
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
των
υπεριώδεις
ακτίνων;
Α:
Ναι,
η
ένταση
είναι
ρυθμιζόμενη
από
0
έως
100%.
Ε8:
Πόσες
μέρες
χρειάζεστε
για
να
προετοιμάσετε
την
παραγγελία;
Απ:
Χρειαζόμαστε
3-7
ημέρες
για
κανονική
παραγγελία,
Custom
κύκλο
προϊόντος
είναι
15-20
ημέρες.
Ε9.
Ποιο
είναι
το
μήκος
κύματος
του
λαμπτήρα
LED
UV
Curing;
Απάντηση:
Το
μήκος
κύματος
του
UV
LED
λαμπτήρα
είναι
συνήθως
365-405nm,
το
μήκος
κύματος
για
το
εκτυπωτή
μελάνης
είναι
395nm,
385/395nm
για
την
εκτυπωτική
μηχανή,
365nm
για
την
UV
κόλλα.
Ε10.
Ποια
μάρκα
LED
τσιπ
χρησιμοποιείτε;
Α:
Η
μάρκα
των
LED
τσιπ
που
χρησιμοποιούμε
είναι
η
LG,
η
Epileds,
η
Σεούλ.
Ε11
Ποιο
είναι
το
υλικό
της
λάμπας
και
του
φακού;
Α:
Τα
υλικά
του
λαμπτήρα
είναι
αλουμίνιο,
και
ο
φακός
είναι
χαλαζία.
Ε12:
Μπορώ
να
βάλω
το
λογότυπό
μου;
Το
λογότυπο
μπορεί
να
γίνει
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας
μόλις
φτάσετε
στο
MOQ
μας.
Ε13:Ποια
είναι
η
μέθοδος
ψύξης;
Α:Τα
περισσότερα
υπεριώδη
LED
είναι
κυρίως
για
ψύξη
νερού,
αλλά
μπορούμε
επίσης
να
κάνουμε
ψύξη
αέρα,
Όλα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Θέματα
που
απαιτούν
προσοχή
Μια θερμή υπενθύμιση, για να κάνουμε τα προϊόντα μας να παίξουν την καλύτερη απόδοση.,και να μειώσει
την αποτυχία των πελατών κατά τη χρήση του προϊόντος, παρακαλούμε να δώσετε προσοχή:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
την
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφευχθεί
η
βλάβη
του
φακού.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



