| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 11856 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 11856 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Ενότητα 11856 των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 320W |
| Μέγεθος ενότητας | 118mm*56mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 118 mm*15 mm |
| Δυναμικό | 52-60V | ρεύμα | 4-6Α |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 Έτος |
Μονάδα UV LED 320W Υψηλής ισχύος μονάδα UV led Πηγή φωτός γραμμής
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 11856 |
| Εξουσία | 320W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός σφαιριδίων λαμπτήρα | 32 τεμ |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία προβολής του φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 118mm*56mm*2,0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 118mm*15mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Δυναμικό | 52-60V |
| Ρεύμα | 4-6Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Συσκευασία φακών quartz υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό ενότητας | Χάλκινο υπόστρωμα |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, ζωγραφική, |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
FAQ
Q1.
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
ένα
εργοστάσιο
στο
Shenzhen.
Παράγουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Χάντρες
λαμπτήρων
UV
LED.
Μονάδα
UV
LED.
Μονή
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε3.
Έχετε
περιορισμούς
MOQ
σε
παραγγελίες
φωτός
LED;
Μη!
Το
ένα
είναι
επίσης
αποδεκτό.
Ε4.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα;
Α:
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
ή
τα
τεχνικά
σας
σχέδια.
Q5.
Πόσος
χρόνος
θα
χρειαστεί
για
να
αποσταλεί
η
παραγγελία
μου;
Α:
Συνήθως
χρειάζονται
3-7
ημέρες,
ανάλογα
με
την
ποσότητα.
Ε6.Όλες
οι
φωτογραφίες
είναι
αληθινές;
ΕΝΑ:Ναι,
οι
φωτογραφίες
όλων
των
προϊόντων
σε
αυτήν
τη
σελίδα
είναι
100%
πραγματικές
από
εμάς.
Ε7.Τι
λέτε
για
την
ποιότητα
των
led;
ΕΝΑ:Παρακαλώ
μην
ανησυχείτε
για
την
ποιότητα.
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Ε8.Ποιο
είναι
το
μήκος
κύματος
της
λάμπας
LED
πολυμερισμού
UV;
ΕΝΑ:Το
μήκος
κύματος
της
λάμπας
UV
LED
είναι
συνήθως
365-405nm
το
μήκος
κύματος
για
εκτυπωτή
inkjet
είναι
395nm,
385/395nm
για
εκτύπωση
μηχανή,
365nm
για
κόλλα
UV.
Ε9.Ποια
είναι
τα
υλικά
της
λάμπας
και
του
φακού;
ΕΝΑ:Τα
υλικά
του
λαμπτήρα
είναι
αλουμίνιο
και
ο
φακός
είναι
χαλαζίας.
Q10.Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
UV;
ΕΝΑ:Ναι,
η
ένταση
είναι
0-100%
ρυθμιζόμενη.
Σχεδιάσαμε
διαφορετικά.
Θέματα
που
χρήζουν
προσοχής
Θερμή υπενθύμιση, για να κάνουμε τα προϊόντα μας να παίζουν την καλύτερη απόδοση,και να μειώσει
την
αποτυχία
των
πελατών
κατά
τη
χρήση
του
προϊόντος,
δώστε
προσοχή
στα
εξής:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλα
τα
άτομα
που
βρίσκονται
σε
άμεση
επαφή
με
UVLED
θα
πρέπει
λάβετε
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού
και
μην
αγγίζετε
απευθείας
τα
UV
LED
με
τα
χέρια
τους.
2)
Δώστε
προσοχή
στο
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης
κατά
τη
συγκόλληση
και
διακρίνετε
μεταξύ
θετικής
και
αρνητικής
πολικότητας.
3)
Οι
ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
την
ονομαστική
τιμή.
Πρέπει
να
δοθεί
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υψηλής
ισχύος
UV:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τα
3S.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
χαμηλότερη
από
260
βαθμούς
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
με
επαναροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφύγετε
τη
ζημιά
του
φακού.
5)
Κάντε
καλή
δουλειά
με
τα
μέτρα
απαγωγής
θερμότητας,
ειδικά
UVLED
υψηλής
ισχύος
όσο
το
δυνατόν
περισσότερο
για
να
εξασφαλίσετε
επαρκή
επιφάνεια
καλοριφέρ.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.



