| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 15-35 Working Days |
| Μάρκα | Toupack |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-mx4-2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | Toupack | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-mx4-2 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-35 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όρος | Νέος | Υλικό | Ανοξείδωτο 304 |
| Κεφάλι | 4 κεφάλια | Όγκος | 3L |
| Μέγιστο ζύγισμα | 2000g | Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC |
4 Κεφαλής Γραμμική συσκευή ζύγισης τροφίμων για συσκευασία κόκκων Ζάχαρης Αλατιού Ράις Σπόρος
4 Εφαρμογή της συσκευασίας με γραμμική ζυγαριά τροφίμων:
Η αυτόματη γραμμή ζύγισης 3L με 4 κεφαλές καθιστά την αυτοματοποιημένη γέμιση με βάση το βάρος τόσο αποτελεσματική όσο και προσιτή.
It will help in designing a customised packaging solution to suit your operational requirements whether you want a stand alone Linear Weigher or a comprehensive complex integrated system with any of our bagging solutions specially customized to match your various manufacturing requirements.
4 Προδιαγραφές μηχανής συσκευασίας γραμμικών ζυγών τροφίμων:
| Σχήμα | ΤY-ZX041M30-02-11 |
| Μέγιστη μονάδα απορρίψεως (g) | 2000 g |
| Ακριβότητα ζύγισης (g) | 0.2-2g |
| Μέγιστη ταχύτητα ζύγισης | 10-45wpm |
| Όγκος βαρών | 3000 ml |
| Ελέγχου τιμωρία | Εικονική οθόνη 7" |
| Μαξ. μείγματα προϊόντων | 4 |
| Απαιτούμενη ισχύς | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος συσκευασίας (mm) | 1,310(L) × 1,020(W) × 935(H) mm |
| Ακαθάριστο/καθαρό βάρος ((kg) | 242 κιλά |
4
Κεφαλής
Γραμμική
συσκευασία
ζυγίσματος
τροφίμων
1.
7
̊
χρωματική
οθόνη
αφής
με
πολυγλωσσικό
λειτουργικό
σύστημα.
2.
SUS
304
/
316
δομή
σώματος
για
επιλογή.
IP65
υδατοασφαλής
σχεδιασμός.
399
παραμέτρους
προϊόντος
μπορούν
να
προεπιλεγούν
για
να
ανταποκριθούν
σε
διαφορετικές
απαιτήσεις
προγράμματος
παραμέτρων.
4Το
πλάτος
μπορεί
να
ρυθμιστεί
αυτόματα
για
εύκολη
λειτουργία.
5Κάθε
θόλωμα
μπορεί
να
λειτουργήσει
ως
ζυγίζοντας
ένα
κεφάλι.
6.
Γνωρίστε
τέσσερα
είδη
ζύγισης
και
συσκευασίας
μικτών
προϊόντων.
7Η
λειτουργία
ανοιχτής-κλειστής
κίνησης
με
βήμα
κινητήρα
εφαρμόζεται
για
το
θόλωμα
3,0L.
8Η
λειτουργία
ανοιχτής-κλειστής
με
πνευματικό
σύστημα
εφαρμόζεται
για
την
εμβέλεια
10L.
9Σχεδιασμός
μοντελοποιημένου
συστήματος
ελέγχου
για
εύκολη
συντήρηση
και
χαμηλό
κόστος.