| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 10-25 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100set το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Certification | CE |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100set το μήνα | Χρόνος παράδοσης | 10-25 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση | Εφαρμογή: | κοκκώδεις, κονιοποιημένοι ή άλλοι τύποι |
| Απαίτηση δύναμης: | 220V/110V, το /50/60HZ/10A | Ανώτατη ταχύτητα: | 10-15 P/M |
| Οικοδομικό υλικό: | 304SUS υλικό | Όγκος χοανών: | 0.8l |
| Μέγιστο που ζυγίζει: | 1000g |
Γραμμικός ζυγιστής ανατροπής διπλής κεφαλής 0,8L
Εφαρμογή:
•
Κοκκώδη
•
Σκόνη
•
ζάχαρη,
ρύζι
•
κρέας
•
καρυκεύματα
•
σπόροι
Κύρια λειτουργία & Χαρακτηριστικά:
1. Έγχρωμη οθόνη αφής 7”, επιλογή πολλαπλών γλωσσών και αναβάθμιση λογισμικού μέσω USB.
2. Σώμα μηχανήματος με SUS304/316 για επιλογή και σχεδιασμός IP65 ανθεκτικός στη σκόνη και το νερό.
3. Λειτουργία επαναφοράς παραμέτρων εργοστασίου, ικανή να προκαθορίσει 99 παραμέτρους προϊόντων για να καλύψει ένα ευρύ φάσμα αναγκών των πελατών.
4. Αυτόματη ρύθμιση πλάτους για πιο βολική λειτουργία.
5. Ειδικά σχεδιασμένη χοάνη ανατροπής για προϊόντα σε σκόνη για την πλήρη εξάλειψη των διαρροών.
6. Κάθε χοάνη μπορεί να λειτουργήσει ως μία μόνο ζυγαριά.
7. Επίτευξη ανάμειξης ζύγισης και συσκευασίας για δύο είδη προϊόντων.
8. Άνοιγμα πόρτας χοάνης που οδηγείται από κινητήρα βήματος για να κάνει τη λειτουργία ταχύτερη και πιο σταθερή.
9. Αρθρωτό σύστημα ελέγχου για εύκολη συντήρηση και χαμηλό κόστος.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M92-3 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 1000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Μέγιστο διάστημα ζυγαριάς | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 10-15 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.8L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ |
| Παροχή ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.000(Μ)×600(Π)×985(Υ)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 110kg |