| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | γραμμικός weigher 0.5L 4 κεφαλιών |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | γραμμικός weigher 0.5L 4 κεφαλιών |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | SS 304/316 | Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 80 BPM | Σύστημα ελέγχου | MCU |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V ±10% 50HZ 60HZ, 0.8KW | Όρος | Νέος |
200g 4 κεφαλή 0,5 L γραμμική ζυγαριά 80 P/M με MCU υψηλής ταχύτητας
Εφαρμογή:
Η γραμμική ζυγαριά μας με 4 κεφάλια μπορεί να αναμείξει διαφορετικά προϊόντα που ζυγίζουν σε μία αποδέσμευση.Εάν υπάρχει περιορισμένο ύψος ή τα προϊόντα-στόχος είναι εύκολα σπασμέναΕπιπλέον, αυτός ο τύπος γραμμικού ζυγαριού 4 κεφαλιών χρησιμοποιείται συχνά για μικρότερα κόκκους και σκόνη, όπως ρύζι, ζάχαρη, αλεύρι, σκόνη καφέ κλπ.
Λειτουργία:
Η αυτόματη γραμμή ζύγισης 4 κεφαλών 0,5L καθιστά την αυτοματοποιημένη γέμιση με βάση το βάρος τόσο αποτελεσματική όσο και προσιτή.
It will help in designing a customised packaging solution to suit your operational requirements whether you want a stand alone Linear Weigher or a comprehensive complex integrated system with any of our bagging solutions specially customized to match your various manufacturing requirements.
Ειδικότητα:
| Σχήμα | ΤY-ZX041M05-02-11 |
| Μέγιστη μονάδα απορρίψεως (g) | 200 γραμμάρια |
| Ακριβότητα ζύγισης (g) | 0.2-2g |
| Μέγιστη ταχύτητα ζύγισης | 80 wpm |
| Όγκος βαρών | 500 ml |
| Ελέγχου τιμωρία | Εικονική οθόνη 7" |
| Μαξ. μείγματα προϊόντων | 4 |
| Απαιτούμενη ισχύς | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος συσκευασίας (mm) | 1,086(L) × 710(W) × 898(H) mm |
| Ακαθάριστο/καθαρό βάρος ((kg) | 120 κιλά |
Πληροφορίες:
