| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working Days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-zx041m30-02-11 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-zx041m30-02-11 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Κύριο υλικό | ss304 | Πόρτες | Ακρυλικές διπλές πόρτες |
| Τύπος | 4 επικεφαλής γραμμικός weigher 3L | αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Όρος | Νέος | Εφαρμογή | Τρόφιμα, προϊόντα, μηχανήματα & Υλικό |
| Ζυγίζοντας σειρά | 10-2000g | Λειτουργία | Σίτιση, ζύγισμα |
4 Κεφάλαιο 3L Γραμμική συσκευασία ζυγίσματος για σκόνη μπαχαρικών
Εφαρμογή αυτοματοποιημένης γραμμικής ζυγαριού 4L:
Η αυτόματη γραμμή ζύγισης 3L με 4 κεφαλές καθιστά την αυτοματοποιημένη γέμιση με βάση το βάρος τόσο αποτελεσματική όσο και προσιτή.
It will help in designing a customised packaging solution to suit your operational requirements whether you want a stand alone Linear Weigher or a comprehensive complex integrated system with any of our bagging solutions specially customized to match your various manufacturing requirements.
Η γραμμική ζυγαριά μας με 4 κεφάλια μπορεί να αναμείξει διαφορετικά προϊόντα που ζυγίζουν σε μία αποδέσμευση.Εάν υπάρχει περιορισμένο ύψος ή τα προϊόντα-στόχος είναι εύκολα σπασμέναΕπιπλέον, αυτός ο τύπος γραμμικού ζυγαριού 4 κεφαλιών χρησιμοποιείται συχνά για μικρότερα κόκκους και σκόνη, όπως ρύζι, ζάχαρη, αλεύρι, σκόνη καφέ κλπ.
Αυτοματοποιημένο 4Κεφαλής 3L γραμμικό ζυγαστήρα.Προδιαγραφές:
| Σχήμα | ΤY-ZX041M30-02-11 |
| Μέγιστη μονάδα απορρίψεως (g) | 2000 g |
| Ακριβότητα ζύγισης (g) | 0.2-2g |
| Μέγιστη ταχύτητα ζύγισης | 10-45wpm |
| Όγκος βαρών | 3000 ml |
| Ελέγχου τιμωρία | Εικονική οθόνη 7" |
| Μαξ. μείγματα προϊόντων | 4 |
| Απαιτούμενη ισχύς | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος συσκευασίας (mm) | 1,310(L) × 1,020(W) × 935(H) mm |
| Ακαθάριστο/καθαρό βάρος ((kg) | 242 κιλά |