| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20mt |
| Ωρα παράδοσης | IN 7 DAYS AFTER ORDER |
| Μάρκα | LT |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | JIS G3137 |
| Πρότυπος αριθμός | Dia10.7mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλόιμη συσκευασία |
| Brand Name | LT | Πρότυπος αριθμός | Dia10.7mm |
| Certification | JIS G3137 | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20MT | Χρόνος παράδοσης | ΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗ ΔΙΑΤΑΓΗ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλόιμη συσκευασία | Βαθμός | 30MnSi |
| Επιφάνεια | Σπειροειδές αυλάκι | Εκτατή δύναμη | ≥1420Mpa |
| Δύναμη παραγωγής | ≥1280Mpa | Χαλάρωση | ≤2.0% |
| Επιμήκυνση | ≥7.0% | Ονομαστική περιοχή | 90mm2 |
| Εφαρμογή | ΣΩΡΌΣ PHC |
10.7MM ΠΡΟΣΥΜΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΡΑΓΜΟΣ ΧΑΛΥΒΑ
1, τεχνικές παράμετροι του ΦΡΑΓΜΟΎ PC
| Ονομαστική διάμετρος | 7.1mm 9.0mm 10.7mm 12.6mm |
| Πρότυπα παραγωγής | JIS Γ 3137:2020, MS1138: ΜΕΡΟΣ 3, KS Δ 3505-2019, GB/T 5223.3-2005, SNI 7701:2016 |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 1420Mpa |
| Δύναμη παραγωγής | ≥ 1280Mpa |
| Επιμήκυνση | ≥ 7,0% |
| Χαλάρωση | ≤ 2,0% |
| Ευθύτητα | ≤ 2mm/m |
| Υλικό | 30MnSi |
| Βάρος ανά σπείρα | 1ton-2ton |
2, πρώτη ύλη 30MnSi
| Γ | Si | ΜΝ | Π (Max) | S (Max) | $cu (Max) |
| 0.28-0.33 | 0.60-0.90 | 0.90-1.30 | 0,03 | 0,035 | 0,3 |
3, πληροφορίες αναφοράς
| Πρότυπα παραγωγής | JIS Γ 3137 SBPDL 1275/1420/KSD3505/MS1138: ΜΕΡΟΣ 3/ SNI 7701:2016 |
| Συσκευασία | Δεμένος με τουλάχιστον 8 λουρίδες χάλυβα ανά σπείρα, που τυλίγεται με τα PP που υφαίνονται ή την ταινία τεντωμάτων |
| Βάρος σπειρών | Περ. 0.9MT και 1.3MT |
| Διάμετρος της σπείρας | Εσωτερικό Dia.: 1.99m εξωτερικό Dia.: ύψος 2.3m: 18cm |
| Εφαρμογή | Pre-stressed συγκεκριμένοι σωροί το /Poles του /Spun σωρών |
Προϊόν:
Το καλώδιο πρώτης ύλης 30MnSi οδήγησε καμένος από το μύλο χάλυβά μας:
68 γραμμές Prodcution με το γρήγορο delviery
Εφαρμογή στο συγκεκριμένο σωρό: