| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20mt |
| Ωρα παράδοσης | IN 7 DAYS AFTER ORDER |
| Μάρκα | LT |
| Θέση προέλευσης | Changshu, Κίνα |
| Certification | JIS G 3137:2020;KS D 3505-2019;GB/T 5223.3-2005;MS1138:PART 3;SNI 7701:2016 |
| Πρότυπος αριθμός | 7.1mm, 9.0mm, 10.7mm, 12.6mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλόιμη συσκευασία |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 60,000MT/MONTH |
| Brand Name | LT | Πρότυπος αριθμός | 7.1mm, 9.0mm, 10.7mm, 12.6mm |
| Certification | JIS G 3137:2020;KS D 3505-2019;GB/T 5223.3-2005;MS1138:PART 3;SNI 7701:2016 | Θέση προέλευσης | Changshu, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20MT | Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 60,000MT/MONTH | Χρόνος παράδοσης | ΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗ ΔΙΑΤΑΓΗ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πλόιμη συσκευασία | Υλικό | 30MnSi |
| Επιφάνεια | Σπειροειδές αυλάκι | Εκτατή δύναμη | ≥1420Mpa |
| Δύναμη παραγωγής | ≥1280Mpa | Χαλάρωση | ≤2.0% |
| Επιμήκυνση | ≥7.0% | Ονομαστική περιοχή | 125mm2 |
| Εφαρμογή | ΣΩΡΌΣ PHC |
ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΕΤΝΑΜ 12.6MM ΦΡΑΓΜΌΣ ΧΆΛΥΒΑ PC ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΣΩΡΌ
Η κυλώντας Co. στοιχείων Longteng Changshu, ΕΠΕ ανήκει στην ομάδα Longteng, η οποία είναι ένας περιεκτικός μύλος χάλυβα με την προς τα κάτω επεξεργασία που περιλαμβάνει την πτώση προϊόντων χάλυβα στις διαφορετικές βιομηχανίες όπως τη ναυπηγική, τη μεταλλεία, την κατασκευή και τη αιολική ενέργεια & τη ηλιακή ενέργεια.
Ο φραγμός χάλυβα PC είναι ένα από τα σημαντικά προϊόντα μας περιλαμβάνει στη Οικοδομική Βιομηχανία, χρησιμοποιείται κυρίως σε PHC (υψηλής αντοχής prestressed συγκεκριμένος σωρός σωλήνων), το συγκεκριμένο σωρό, τον τηλέγραφο Πολωνός, telecome Πολωνός κ.λπ….
Εκτός από την εγχώρια αγορά, εξάγουμε επίσης στην Κορέα, Βιετνάμ, Μαλαισία, Ινδονησία, ect ξένες χώρες.
Είμαστε οι ΠΡΩΤΟΙ και ΜΟΝΟ offcially εγκεκριμένος ο κατασκευαστής για να παραγάγουμε τις χορηγήσεις φραγμών PC στα ιαπωνικά βιομηχανικά πρότυπα.
Τα πλεονεκτήματά μας:
1) Ολοκληρώνουμε πλήρως τη διαδικασία παραγωγής από σιδήρου κάνω-χάλυβα επεξεργασία-τελειωμένα φραγμός προϊόντα ράβδος-PC καλωδίων ταχύτητας κάνω-χάλυβα τα κυλώ-υψηλά.
2) Καλά ποιότητα ελέγχου της πρώτης ύλης, δεδομένου ότι χρησιμοποιούμε τη ράβδο καλωδίων πρώτης ύλης από το εργοστάσιο χάλυβα.
3) 68 γραμμές prodcution με το γρηγορότερο χρόνο παράδοσης.
4) Ανταγωνιστική τιμή και καλή φήμη στη βιομηχανία.
Πληροφορίες φραγμών χάλυβα PC:
1, τεχνικές παράμετροι του ΦΡΑΓΜΟΎ PC
| Ονομαστική διάμετρος | 7.1mm 9.0mm 10.7mm 12.6mm |
| Πρότυπα παραγωγής | MS1138: ΜΕΡΟΣ 3 |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 1420Mpa |
| Δύναμη παραγωγής | ≥ 1280Mpa |
| Επιμήκυνση | ≥ 7,0% |
| Χαλάρωση | ≤ 2,0% |
| Ευθύτητα | ≤ 2mm/m |
| Υλικό | 30MnSi |
| Βάρος ανά σπείρα | 1ton-2ton |
2, χημική σύνθεση (%) του ΦΡΑΓΜΟΎ PC – υλικό 30MnSi
| Γ | Si | ΜΝ | Π (Max) | S (Max) | $cu (Max) |
| 0.28-0.33 | 0.60-0.90 | 0.90-1.30 | 0,03 | 0,035 | 0,3 |
3, άλλες πληροφορίες για το φραγμό PC:
4, γραμμές παραγωγής, συσκευασία προϊόντων και αποστολή: