| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 20mt |
| Ωρα παράδοσης | IN 7 DAYS AFTER ORDER |
| Μάρκα | LT |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | JISG3137,KSD3505,MS1138,SNI7701 |
| Πρότυπος αριθμός | Dia7.1mm Dia9.0mm Dia10.7mm Dia12.6mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ΠΛΟΙΜΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 60,000MT/MONTH |
| Brand Name | LT | Πρότυπος αριθμός | Dia7.1mm Dia9.0mm Dia10.7mm Dia12.6mm |
| Certification | JISG3137,KSD3505,MS1138,SNI7701 | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 20MT | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 60,000MT/MONTH |
| Χρόνος παράδοσης | ΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗ ΔΙΑΤΑΓΗ | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ΠΛΟΙΜΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ |
| Βαθμός | 30MnSi | Επιφάνεια | Σπειροειδές αυλάκι |
| Εκτατή δύναμη | ≥1420Mpa | Δύναμη παραγωγής | ≥1280Mpa |
| Χαλάρωση | ≤2.0% | Επιμήκυνση | ≥7.0% |
| Ονομαστική περιοχή | 128mm2 | Εφαρμογή | ΣΩΡΌΣ PHC |
12.6MM ΠΡΟΣΥΜΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΦΡΑΓΜΟΣ ΧΑΛΥΒΑ
1, τεχνικές παράμετροι του ΦΡΑΓΜΟΎ PC
| Ονομαστική διάμετρος | 7.1mm 9.0mm 10.7mm 12.6mm |
| Πρότυπα παραγωγής | MS1138: ΜΕΡΟΣ 3, JIS Γ 3137:2020, GB/T 5223.3-2005, SNI 7701:2016 |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 1420Mpa |
| Δύναμη παραγωγής | ≥ 1280Mpa |
| Επιμήκυνση | ≥ 7,0% |
| Χαλάρωση | ≤ 2,0% |
| Ευθύτητα | ≤ 2mm/m |
| Υλικό | 30MnSi |
| Βάρος ανά σπείρα | 1ton-2ton |
2, χημική σύνθεση (%) του ΦΡΑΓΜΟΎ PC – υλικό 30MnSi
| Γ | Si | ΜΝ | Π (Max) | S (Max) | $cu (Max) |
| 0.28-0.33 | 0.60-0.90 | 0.90-1.30 | 0,03 | 0,035 | 0,3 |
3, πληροφορίες αναφοράς
4, γραμμές παραγωγής: 68 γραμμές, η παραγωγή φθάνουν για 60,000mt ανά μηνιαίο, τη μεγαλύτερη βάση παραγωγής φραγμών PC στην Κίνα και την Ασία.
5, προϊόν & συσκευασία:
6, φόρτωση εμπορευματοκιβωτίων: