| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 25MT |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | LT |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | JISG3137 |
| Πρότυπος αριθμός | Dia7.1mm |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ΠΛΟΙΜΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ |
| Brand Name | LT | Πρότυπος αριθμός | Dia7.1mm |
| Certification | JISG3137 | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 25MT | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ΠΛΟΙΜΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ |
| Όνομα προϊόντων | Προσυμπιεσμένος συγκεκριμένος φραγμός χάλυβα | Υλικό | 30MnSi |
| Μέγεθος | 7.1mm, 9.0mm, 10.7mm, 12.6mm | Εφαρμογή | Προσυμπιεσμένος συγκεκριμένος σωρός |
| Επιφάνεια | ΑΥΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ | Εμπορικό σήμα | Ο ΥΠΟΛΟΧΑΓΟΣ |
10.7MM ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ ΦΡΑΓΜΌΣ ΧΆΛΥΒΑ PC ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΣΩΡΌ
Προδιαγραφή:
| Ονομαστική διάμετρος | 7.1mm 9.0mm 10.7mm 12.6mm |
| Πρότυπα παραγωγής | JIS Γ 3137 |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 1420Mpa |
| Δύναμη παραγωγής | ≥ 1280Mpa |
| Επιμήκυνση | ≥ 7,0% |
| Χαλάρωση | ≤ 2,0% |
| Ευθύτητα | ≤ 2mm/m |
| Υλικό | 30MnSi |
| Βάρος ανά σπείρα | 1ton-2ton |
Εφαρμογή:
Προσυμπιεσμένο
συγκεκριμένο
plie,
συγκεκριμένος
πόλος
Γραμμή παραγωγής 68 παραγωγές, με την ικανότητα 70,000MT το μήνα.
Λεπτομέρεια προϊόντων: