| Τιμή | $450 to $1700 /pcs |
| MOQ | 1 pcs |
| Ωρα παράδοσης | 7 working days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Nyrd-SL |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 60cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nyrd-SL |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Shaanxi, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 PC | Price | $450 to $1700 /pcs |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 1000 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο, 60cm×30cm×30cm |
| Τυπική εφαρμογή | Αποχετεύσεις, ταμιευτήρες, ποτάμια, λίμνες, ρηχά κ.λπ. | Υλικό κεραίας | 316L (Προαιρετικό) |
| Εύρος μέτρησης | 30m,80m (προαιρετικό) | Τροφοδοτικό | 24VDC (δύο γραμμές, τέσσερις γραμμές) |
| Μέτρια θερμοκρασία | -40~+80℃ | Σύνδεση διαδικασίας | Στήριγμα, φλάντζα (προαιρετικό) |
| Πίεση επεξεργασίας | -0.1 ~ 2.0MPa | Έξοδος σήματος | RS485/Modbus... |
Κίνα Προμηθευτής Υψηλής ποιότητας όργανο μέτρησης επιπέδου ραντάρ επιπέδου μετρητή ποταμού ραντάρ επιπέδου νερού μετρητή
NYRD-901 Ραδόμετρο επιπέδου νερού
Το προϊόν ραντάρ FMCW (γνωστό και ως ραντάρ χιλιοστών κυμάτων) NYRD901 έχει σημαντικές εφαρμογές στην απομακρυσμένη ανίχνευση στόχων, την απομακρυσμένη απεικόνιση, την πολυφασματική απεικόνιση κλπ.Σε περιβάλλον ισχυρού καπνού και σκόνηςΧρησιμοποιεί μια ζώνη χιλιοστών κυμάτων με υψηλότερη συχνότητα από το ραντάρ ζώνης Κου. Μπορεί να ανιχνεύσει στόχους μικρότερους από το ραντάρ μικροκυμάτων και να επιτύχει πιο ακριβή θέση.με υψηλότερη ανάλυση και μεγαλύτερη εμπιστευτικότητα.
NYRD-901 Τεχνικές παραμέτρους μετρητή επιπέδου ραντάρ νερού
| Τυπική εφαρμογή | νερό, υγρά |
| Πεδίο μέτρησης | 5 μέτρα, 10 μέτρα, 15 μέτρα, 20 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24VDC ((22V~30V) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C~+70°C |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/RS485/Modbus.. |
| Πίεση διαδικασίας | -0,1~1,0Mpa |
| Μέθοδος σύνδεσης | Δήμος |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP67 |
Σημειώσεις: Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών!
Πιστοποιητικό μετρητή επιπέδου ραντάρ νερού NYRD-901
NYRD-901 Ράδα νερού, μετρητής επιπέδου



