| Τιμή | $400 to $650 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 7 work days |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nyrd-86 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 60cm×30cm×30cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 500 PC |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nyrd-86 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $400 to $650 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | προ μήνας 500 PC |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 60cm×30cm×30cm |
| Μέσον | Διαβρωτικό υγρό | Υλικό | PFA |
| Εύρος μέτρησης | 20μ | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ~ 130 ℃ |
| Έξοδος σήματος | 4 ... 20mA/HART/RS485/MODBUS ... | Ακρίβεια | 3 χιλιοστά |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Εξαγωγή IICT6 (προαιρετική) | Ηλεκτρική διασύνδεση | M20×1. 5, 1⁄2 " NPT |
26GHz NYRD-86 Ραντάρ Στάθμης Μετρητής
Ο αισθητήρας ραντάρ στάθμης NYRD80X είναι ένα όργανο μέτρησης στάθμης ραντάρ υψηλής συχνότητας 26GHz με μέγιστη απόσταση μέτρησης 80 μέτρα. Η κεραία είναι βελτιστοποιημένη περαιτέρω και ο νέος επεξεργαστής γρήγορης επεξεργασίας μπορεί να εκτελέσει επεξεργασία ανάλυσης σήματος υψηλότερου ρυθμού, ώστε το όργανο να μπορεί να χρησιμοποιηθεί για ορισμένες σύνθετες συνθήκες μέτρησης, όπως αντιδραστήρες, αποθήκευση στερεών.
Ραντάρ Στάθμης Μετρητής Τεχνική Παράμετρος
| Τυπική εφαρμογή | Διαβρωτικά υγρά κ.λπ. |
| Συχνότητα εκπομπής | 26GHz |
| Ακρίβεια | 3mm |
| Εύρος | 20m |
| Υλικό κεραίας | PFA (προαιρετικό) |
| Δειγματοληψία ηχούς | 100 φορές/δευτ. |
| Θερμοκρασία διεργασίας | -40~130℃ |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 0~90% |
| Ανάλυση | 1mm |
| Σύνδεση διεργασίας | φλάντζα |
| Ηλεκτρική διεπαφή | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Τροφοδοσία | 24V DC 220VAC (προαιρετικό) |
| Ισχύς | 3W |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | ExiaⅡCT6(προαιρετικό) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
※ Σημείωση: Προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις ειδικές απαιτήσεις των χρηστών!
Η κεραία ραντάρ στάθμης χρησιμοποιώντας υλικό PFA, το πλαστικό PFA είναι ένα συμπολυμερές μικρής ποσότητας υπερφθοροπροπυλίου υπερφθοροβινυλίου και πολυτετραφθοροαιθυλενίου. Η τήξη συνοχής ενισχύεται και το ιξώδες του διαλύματος μειώνεται, ενώ οι ιδιότητες παραμένουν αμετάβλητες σε σύγκριση με αυτές του PTFE. Η ρητίνη μπορεί να επεξεργαστεί απευθείας με συνηθισμένη θερμοπλαστική χύτευση. Κατάλληλο για την κατασκευή αντιδιαβρωτικών εξαρτημάτων, ανθεκτικών στη φθορά εξαρτημάτων, εξαρτημάτων στεγανοποίησης, μονωτικών εξαρτημάτων και εξαρτημάτων ιατρικών οργάνων.
Ραντάρ Στάθμης Μετρητής Αρχή μέτρησης
Η κεραία ραντάρ εκπέμπει έναν στενό παλμό μικροκυμάτων και τον μεταδίδει προς τα κάτω μέσω της κεραίας. Αφού ο παλμός αγγίξει την επιφάνεια του μετρούμενου μέσου, ανακλάται πίσω και γίνεται ξανά δεκτός από το σύστημα κεραίας, μεταδίδοντας το σήμα στο ηλεκτρονικό κύκλωμα, το οποίο μετατρέπεται αυτόματα σε σήμα θέσης αντικειμένου (επειδή η ταχύτητα διάδοσης του παλμού είναι εξαιρετικά γρήγορη, ο χρόνος που χρειάζεται για να φτάσουν τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα στον στόχο και να ανακλαστούν πίσω στον δέκτη είναι σχεδόν στιγμιαίος).
Ραντάρ Στάθμης Μετρητής Χαρακτηριστικά σχεδιασμού



