| Τιμή | $235.0~$365.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NuoyingJiaye |
| Θέση προέλευσης | Xi'an |
| Certification | SIL |
| Πρότυπος αριθμός | NYUHZ-A-2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο Wonden |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1400pcs το μήνα |
| Brand Name | NuoyingJiaye | Πρότυπος αριθμός | NYUHZ-A-2 |
| Certification | SIL | Θέση προέλευσης | Xi'an |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $235.0~$365.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1400pcs το μήνα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο Wonden | Υλικό | PP |
| Πίεση | 1,0 Mpa | Θερμ. | -20--65°C |
| Σειρά | 300~3000 mm | Μέθοδος Εγκατάστασης | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Μέσο μέτρησης | Υγρό | Σύνδεση διαδικασίας | Φλάντζα |
4~20mA Υδραυλικό λάδι Μαγνητικός μεταδότης μετρήσεως επιπέδου δεξαμενής καυσίμου
4~20mA Υδραυλικό λάδι Μαγνητικό δεξαμενόπλοιο καυσίμου Δείκτης επιπέδου μεταδότης Περιγραφή:
Εγκατεστημένο μαγνητικό μετρητή επιπέδου υγρού, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη μέτρηση του επιπέδου υγρού ειδών δοχείων στα σχήματα του πύργου νερού, της κατσαρόλας, του αυλαίου και της μπάλας καθώς και του κλιβάνου λέβητα.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί κάτω από υψηλή σφράγιση, πρόληψη διαρροών, υψηλή πίεση, υψηλή θερμοκρασία και κατάσταση διάβρωσης, η οποία είναι ασφαλής και αξιόπιστη.Αποκαλύπτει την έλλειψη της ασαφής οδηγίας και την ευθραυστότητα του μετρητή επιπέδου γυάλινης πλάκας. Δεν επηρεάζεται από την απόρριψη της υψηλής/χαμηλής θερμοκρασίας, η οποία δεν χρειάζεται μετρητές πολλαπλών ομάδων.έχει ευθεία ανάγνωση και ευρύ εύρος μέτρησης.
4~20mA Υδραυλικό λάδι Μαγνητική δεξαμενή καυσίμου Μέτρο επιπέδου μεταδότης Παραμέτρους:
| Πεδίο μέτρησης | 300-15000 mm |
| Ακριβότητα | ±10 mm |
| Διάμετρος στήλης | 9 χιλιοστά |
| Πίεση λειτουργίας | ≤ 16,0Mpa (> 16,0Mpa προσαρμοσμένο) · αντιδυναμικός τύπος ≤1,0Mpa |
| Μέση πυκνότητα | ≥ 0,45g/cm3 |
| Μεσαία διαφορά πυκνότητας | ≥ 0,15g/cm3 |
| Μέση ιξώδες | ≤ 0,4 Pa·S |
| Δονήσεις εξοπλισμού | συχνότητα≤25Hz, πλάτος≤0,5mm |
| Ακολουθήστε την ταχύτητα | ≤ 0,08m/s |
| Φλέγγι σύνδεσης | DN25, PN1.6 |
4 ~ 20mA Υδραυλικό λάδι Μαγνητικό δεξαμενόπλοιο καυσίμου Χαρακτηριστικά μεταβιβαστή μετρήματος επιπέδου:
1-
Απλή
δομή,
καλή
σταθερότητα,
αξιοπιστία
και
αντοχή.
2.Απομονωμένο
μέσο,
δείκτης,
πομπός
και
διακόπτης
3.Περισσότερο
εύρος
λειτουργικής
πίεσης:
κενό
έως
42Mpa
4-
ευρύ
φάσμα
θερμοκρασίας
λειτουργίας:
-190
°C
έως
425
°C
5Ανεξάρτητες
από
τις
φυσικές
και
χημικές
καταστάσεις
του
μέσου.
6.SPST
ή
SPDT
διαθέσιμα
7.Επιλογής
μετατροπέα
επιπέδου
πλεύσης
ή
χωρητικού
μετατροπέα
επιπέδου
δύο
καλωδίων
για
τη
μετάδοση
σήματος
4-20mA
DC
(ή
HART)
και
την
πραγματοποίηση
τηλεχειρισμού
και
μετρήσεων.