| Τιμή | $225.0~$285.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | NYUHZ-C |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000pcs/pre μήνας |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYUHZ-C |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $225.0~$285.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000pcs/pre μήνας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο | Σειρά | 300~6000mm |
| Τροφοδοτικό | 24 Vdc | Πίεση Εργασίας | ≤ 10MPa |
| Υλικό | PP | Σήμα εξόδου | 4-20mA |
| Θερμοκρασία | -20 ~ 450 ℃ | Μέτρια Πυκνότητα | ≥ 0,45g/cm3 |
Μαγνητικό φλαπέρ επιφανειακό μετρητή επιπέδου υψηλής θερμοκρασίας υψηλής πίεσης
Μαγνητικός φλαπέρ επιπλέων μετρητή επιπέδου υψηλής θερμοκρασίας υψηλής πίεσης μοντέλο μετρητή επιπέδου Περιγραφή:
Οι μαγνητικοί μετρητές επιπέδου είναι κυρίως σχεδιασμένοι ως εναλλακτική λύση για τους μετρητές επιπέδου γυαλιού.Προσφέρει μαγνητικές μετρήσεις επιπέδου από πάνω προς τα κάτωΤο μαγνητικό μετρητή επιπέδου αποτελείται από τρία κύρια στοιχεία: πλωτό θάλαμο,Σύστημα πλεύσης και δεικτών.
Μετρητής επιπέδου πλεύσης με μαγνητικό φλαπτήρα υψηλής θερμοκρασίας υψηλής πίεσης Παραμέτρους μετρητή επιπέδου μοντέλου:
| Υλικό πλωτού κλουβιού | ΣΥ304, ΣΥ316, PTFE, PP, PVC, PVDF |
| Μαξ. Απόσταση από το κέντρο στο κέντρο | 6000 mm, μεγαλύτερα μήκη κατόπιν αιτήματος |
| Σύνδεσμοι φλάνγκες | Σύμφωνα με την DIN ή την ANSI B16.5 |
| Κατηγορία πίεσης | |
| Μπορεί επίσης να παρέχεται υψηλότερη πίεση | |
| Θερμοκρασία υγρού | 450 °C (μέγιστος) για το SS, 80 °C (μέγιστος) για το PVDF |
| 60°C (μέγιστος) για το PVC, 50°C (μέγιστος) για το PP | |
| Ειδική βαρύτητα | Min. 0,40g/cm3 |
| Κλίμακα | Με βαθμίδες σε cm, αλουμίνιο ή SS304 |
| Μετρώντας την Ακριβότητα | +/- 5 mm |
| Έντονο σήμα έκρηξης | BT1 Επικαιροποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP65/IP67 |
Μαγνητικός φλαπέρ επιπλέων μετρητή επιπέδου υψηλής θερμοκρασίας υψηλής πίεσης Χαρακτηριστικά μοντέλου μετρητή επιπέδου:



