| Τιμή | $245.0~$365.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NuoyingJiaye |
| Θέση προέλευσης | Xi'an |
| Certification | CE,SIL |
| Πρότυπος αριθμός | NYUHZ-C |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο Wonden |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000pcs το μήνα |
| Brand Name | NuoyingJiaye | Πρότυπος αριθμός | NYUHZ-C |
| Certification | CE,SIL | Θέση προέλευσης | Xi'an |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $245.0~$365.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1000pcs το μήνα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Κιβώτιο Wonden | Σειρά | 300~6000mm |
| Τροφοδοτικό | 24 Vdc | Πίεση Εργασίας | ≤ 10MPa |
| Υλικό | 316SS | Θερμοκρασία | -20 ~ 450 ℃ |
| Μέτρια Πυκνότητα | ≥ 0,45g/cm3 | Βαθμός | Βιομηχανικός |
NYUHZ-C σειράς μετρητής επιπέδου μαγνητικό φλαπάρι πλωτό μέτρο επιπέδου
Η σειρά NYUHZ-C μετρητής επιπέδου μαγνητικός φλαπέρ επιφανειακό μέτρο επιπέδου Περιγραφή:
Οι μαγνητικοί μετρητές επιπέδου είναι κυρίως σχεδιασμένοι ως εναλλακτική λύση για τους μετρητές επιπέδου γυαλιού.Η XU KANG προσφέρει μαγνητικά μετρητές επιπέδου από πάνω προς τα κάτω.Το μαγνητικό μετρητή επιπέδου αποτελείται από τρία κύρια στοιχεία: πλωτό θάλαμο,Σύστημα πλεύσης και δεικτών.
Διάμετρος επιπέδου σειράς NYUHZ-C Μαγνητικός φλαπτέρας πλωτής επιπέδου παραμέτρους:
| Υλικό πλωτού κλουβιού | ΣΥ304, ΣΥ316, PTFE, PP, PVC, PVDF |
| Μαξ. Απόσταση από το κέντρο στο κέντρο | 6000 mm, μεγαλύτερα μήκη κατόπιν αιτήματος |
| Σύνδεσμοι φλάνγκες | Σύμφωνα με την DIN ή την ANSI B16.5 |
| Κατηγορία πίεσης | Μπορεί επίσης να παρέχεται υψηλότερη πίεση |
| Θερμοκρασία υγρού |
450oC
(μέγιστο)
για
το
SS,
80oC
(μέγιστο)
για
το
PVDF 60oC (μέγιστο) για το PVC, 50oC (μέγιστο) για το PP |
| Ειδική βαρύτητα | Min. 0,40g/cm3 |
| Κλίμακα | Με βαθμίδες σε cm, αλουμίνιο ή SS304 |
| Μετρώντας την Ακριβότητα | +/- 5 mm |
| Έντονο σήμα έκρηξης | Υπηρεσία |
Ειδικότητα του μετρητή επιπέδου NYUHZ-C σειράς:
1. Πολύ ορατή ένδειξη επιπέδου χωρίς να έρχεται σε επαφή με το γυαλί το υγρό της διαδικασίας.
2Όλη η κατασκευή από πιστοποιημένους συγκολλητές.
3- Αεροκίνητο σχεδιασμένο και ζυγισμένο για μέγιστη ακρίβεια με 75 γραμμάρια ελάχιστη δύναμη άνω.
4Διαφορές μεταδότη και διακόπτη που μπορούν να εγκατασταθούν, να ρυθμιστούν και να συντηρηθούν χωρίς διακοπή της διαδικασίας.
5Ασφαλές για διαβρωτικές, εύφλεκτες, τοξικές, υψηλής θερμοκρασίας και υψηλής πίεσης εφαρμογές.
6- Ακατάπαυστος σχεδιασμός - χαμηλή ή καθόλου συντήρηση.



