| Τιμή | $100 to $280 |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | Nuoying JIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nycsul-501 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | άπειρος |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nycsul-501 |
| Certification | Explosion proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | $100 to $280 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | άπειρος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm | Κατηγορία Προστασίας | IP65, IP67 |
| Επίδειξη | οθόνη υγρού κρυστάλλου | Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485... |
| Λειτουργία εμφάνισης | Επίπεδο υγρού, απόσταση (κενό ύψος) | Τροφοδοτικό | 24VDC 、 220VAC |
| Υλικό συνδετήρα | PP/PVC/PTFE/304 (προαιρετικό) | Εύρος πίεσης | Κανονική πίεση |
| Παραγωγή | Θήκη 4-20mA RS485 (προαιρετικό) |
ΗNYCSULΗ μέτρηση του επιπέδου υπερήχων είναι τοποθετημένη στην κορυφή του δοχείου.Η ηλεκτρονικήμονάδα,η ανίχνευση εκπέμπει υπερήχουςΟ ήχοςΤο κύμα αντανακλάται από την επιφάνεια του μέσου, έναμέρος της αντανάκλασηςλαμβάνεται από τηνΑπό την εκπομπή του υπερηχητικού κύματος στονέα υποδοχή,ο χρόνος είναι ευθέως ανάλογος με την απόσταση από το ανιχνευτή στο μετρούμενοΗ ηλεκτρονική μονάδαανιχνεύει την ώρα καιΥπολογίζει την ευκολότερη απόστασηΧρησιμοποιήστε την αφαίρεση για να πάρετε την τιμή τουμέσοΧρησιμοποιείται ευρέως σε ανοιχτό σωλήνα, δεξαμενή πετρελαίου, αντλιακό σταθμό, πύργο νερού, φράγμα, ανοιχτόκανάλι, διαφορά μεταξύ των επιπέδων κλπ.
| Ονομασία του προϊόντος | Αισθητήρας επιπέδου υπερήχων |
| Πεδίο μέτρησης | 20~30m (πνευματώδες) · 10~15m (σκληρό) |
| Άγρυπνη περιοχή | 00,6 έως 0,8m |
| Ακριβότητα | 00,2% του πλήρους εύρους μέτρησης (στην ατμόσφαιρα) |
| Ανάλυση οθόνης | 1 εκατοστό |
| Τρέχουσα έξοδος | 4 ~ 20mA |
| Ανάλυση εξόδου | 00,03% πλήρους εύρους μέτρησης |
| Τεχνικό φορτίο | 0~600Ω |
| Έξοδος αναμεταδόχου | Έλεγχος ανώτατου και κατώτατου ορίου |
| Προδιαγραφή αναμεταδότη | 5A 250VAC/30VDC |
| Παράμετρος | 3 κουμπιά αισθητήρα |
| Μέση θερμοκρασία | -45°C ~ 95°C |
| Περίοδος ανίχνευσης | 1 S |
| Εγκατάσταση | Φρανγκ ή στήριξη |
| Γωνία δέσμης ακουστικού κύματος | 8°(3db) |
| Περιοχή πίεσης | ±0,3MP |
※ Σημείωση:Προϊόνταμπορεί να είναιπροσαρμοσμένο σύμφωνα μεπρος τηνειδικές απαιτήσειςτουχρήστες!
Μεταδότης επιπέδου υπερήχωνΑρχή λειτουργίας
Ο υπερηχητικός μετρητής επιπέδου είναι εγκατεστημένος στην κορυφή του δοχείου.ο ανιχνευτής μεταδίδει δέσμη υπερήχων παλμών στο αντικείμενο υπό τον έλεγχο της ηλεκτρονικής μονάδαςΤο ακουστικό κύμα αντανακλάται από την επιφάνεια του αντικειμένου.Σύμφωνα με την χρονική διαφορά μεταξύ της εκ νέου μετάδοσης και της εκ νέου λήψης του υπερηχητικού κύματος και της γνωστής ταχύτητας του ήχουΤο σήμα μικροκυμάτων επεξεργάζεται από ηλεκτρονική συσκευή και τελικά μετατρέπεται σε ηλεκτρικό σήμα που σχετίζεται με το επίπεδο του αντικειμένου.



