| Τιμή | $135.0~$225.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate,CE |
| Πρότυπος αριθμός | NYCSUL-501-B |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 30*20*20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs/pre μήνας |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | NYCSUL-501-B |
| Certification | Explosion-proof certificate,CE | Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $135.0~$225.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs/pre μήνας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 30*20*20cm | Μετρήστε το εύρος | 0-5μ |
| Τροφοδοτικό | 220 VAC | Ικετεύω | ABS |
| Παραγωγή | 4-20mA | Ακρίβεια | 0,3% |
| Τυφλή περιοχή | 0.4m | Τύπος | Υπερηχητικός αισθητήρας |
| Ανακοίνωση | RS485,RS232,ασύρματο,GPRS |
Υπερηχητικό μέτρο επιπέδου δεξαμενής υγρού νερού Υπερηχητικός αισθητήρας επιπέδου
Υπερηχητικό μέτρο επιπέδου δεξαμενής υγρού νερού Υπερηχητικός αισθητήρας επιπέδουΠεριγραφή:
Το υπερηχητικό μετρητή επιπέδου είναι ένα ψηφιακό όργανο επιπέδου που ελέγχεται από μικροεπεξεργαστή.το ηχητικό κύμα της επιφάνειας μετά την αντανάκλαση από το υγρό ή λαμβάνοντας τον ίδιο μετατροπέα υπερήχων δέκτη, a piezoelectric crystal or a magnetostrictive element into an electrical signal by transmitting and receiving sound waves the time between the sensor to calculate the distance to the measured surface of the liquidΩς αποτέλεσμα της μέτρησης χωρίς επαφή, το μέσο μέτρησης είναι σχεδόν απεριόριστο και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως για τη μέτρηση του ύψους μιας ποικιλίας υγρών και στερεών υλικών.
Υπερηχητικό μετρητή επιπέδου δεξαμενής υγρού νερού Υπερηχητικό μετρητή επιπέδου αισθητήρα παραμέτρους:
| Πεδίο | 2μ, 5μ, 8μ, 10μ, 12μ, 15μ, 20μ, 25μ, 30μ. |
| Γωνία δέσμης | ≤ 10° |
| Απόφαση | 1 mm |
| Συχνότητα | 20 KHz~2000 KHz |
| Ακριβότητα | ± 0,3% F.S. |
| Εμφάνιση | Ηλεκτρονικό σήμα (LED,LCD,OLED) (προαιρετικό) |
| Αποδόσεις | 0 ~ 20mA;4 ~ 20mA ((φόρτωση> 300Ω);0 ~ 5V;0 ~ 10V |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Ασύρματα | GPRS |
| Εναλλακτικά | Δύο δρόμοιΕπενδύσεις σε ηλεκτρικό ρεύμα |
| Δύναμη | DC12~24V ήAC220V |
| Κατανάλωση ενέργειας |
Υπερηχητικό μετρητή επιπέδου δεξαμενής υγρού νερού Υπερηχητικός αισθητήρας επιπέδου εφαρμογής:
Επεξεργασία νερού και λυμάτων: σταθμοί άντλησης, πηγάδια συλλογής, δεξαμενές βιοχημικής αντίδρασης, δεξαμενές ιζηματοποίησης.στοίβασης ή κάποιες κινητές συσκευές, κλπ.Βιομηχανία τροφίμων: οινοποιεία, σιταποθήκες, υλικά τροφίμων, δεξαμενές κλπ.Αντιστοίχιση του συστήματος ελέγχου.



