| Τιμή | $95.0~$175.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nyscul-502 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 30*20*20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nyscul-502 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $95.0~$175.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο 30*20*20cm |
| Παραγωγή | 4~20mA (τριών συρμάτων),1~5V,RS485 | Σειρά | ≤15m |
| Θεωρία | Υπερηχητικός αισθητήρας | Άγρυπνη περιοχή του ανιχνευτή | 500 χλστ |
| Θερμοκρασία εργασίας | 0~+50°C | Προστασία | IP65 |
| OEM | Δεκτός |
Υδροστερός υπερηχητικός πομπός
Υδροστερός υπερηχητικός πομπός μεταφοράς επιπέδου Περιγραφή:
Συνδυασμός υπερήχων αισθητήρα, αισθητήρα θερμοκρασίας, υπερήχων κυκλώματος servo και κυκλώματος πομπού. υιοθετεί συστατικά SMD, chip ASC και πλαστικές πλακέτες κυκλώματος,να εξασφαλίζει το προϊόν με μικρό όγκο αλλά καλή μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.NYSCUL δομή από σύνθετο υλικό, ανθεκτική και με καλές ακουστικές ιδιότητες.
Πυρόστερος υπερηχητικός πομπός διαβίβασης επιπέδου Παραμέτρους:
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| εύρος | ≤ 15m |
| Σκοπός | ≤300~350mm (ανάλογα με τον αισθητήρα μπορεί να προσαρμόσει:200mm) |
| Ακριβότητα | ± 0,5%F·S(Επιπροσαρμοσμένο:00,25% F·S) |
| Σημείο εξόδου | 4~20mA σύστημα τριών καλωδίων, 4~20mA σύστημα τεσσάρων καλωδίων, 1~5V, RS485, RS232, |
| 1 ~ 10V (OEM) | |
| Γωνία δέσμης | 9°, 15°, 12° (ανάλογα με τον αισθητήρα μπορεί να προσαρμόσει) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~50°C (προσαρμόστε) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC24V/DC12V/AC220V (OEM) |
| Καλωδιακό τρόπο | Υδατοασφαλής σύνδεσμος, κατώτατο άνοιγμα 0,5 μέτρα. |
| Αμυντικό βαθμό | IP65 ((προσαρμοσμένο:IP66,IP67,IP68) |
| Μοντέλο στερέωσης | βίδα, ή σφραγίδα σφραγίσματος |
| Μέγεθος νήματος: M68 × 2,0 mm |
Υδατοασφαλής υπερηχητικός πομπός
Πυρόστερος υπερηχητικός πομπός εκπομπής επιπέδου



