| Τιμή | $255.0~$345.0 |
| MOQ | 1pc |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | NUOYINGJIAYE |
| Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nyuhz-δ |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1500pcs/pre μήνας |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nyuhz-δ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Θέση προέλευσης | Xi'an, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1pc | Price | $255.0~$345.0 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 1500pcs/pre μήνας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο | Σειρά επιπέδων | 0~0,5...10μ |
| Μέσο μέτρησης | Υγρό συμβατό με ανοξείδωτο χάλυβα 304 ή 316L | Ακρίβεια | ±10mm (±5mm προαιρετικά) |
| Παραγωγή | 4-20mA+HART | Τροφοδοσία | 24 Vdc |
| Πίεση | 1,6 MPa | Θερμ. | -25---120℃ |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 4 ~ 20mA Τανκ Μαγνητικός μεταδότης επιπέδου υγρού
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 4 ~ 20mA δεξαμενή μαγνητικός πομπός στάθμης υγρού Περιγραφή:
NYUHZ-D σειρά μαγνητική πλωτή στροφή στήλη μετρητή επιπέδου, κατασκευασμένο από υλικό υψηλής ποιότητας από ανοξείδωτο χάλυβα, κατάλληλο για τη μέτρηση επιπέδου υγρού όλων των ειδών του πύργου, δεξαμενής,εξοπλισμός σφαιρικής δεξαμενής και λέβηταΟλόκληρη η μέτρηση με υψηλή σφράγιση, αντιδιαρροή, χωρίς τυφλά σημεία, εμφανίζει ελκυστικές, διαισθητικές μετρήσεις και το εύρος μέτρησης είναι μεγάλο.Προαιρετικός διακόπτης ορίου μπορεί να ελέγξει και συναγερμός το επίπεδο της άνω και κάτωΟ προαιρετικός πομπός μεταφοράς επιπέδου μπορεί να μετατρέψει το σήμα επιπέδου σε πρότυπο σήμα 4-20mA DC, για την επίτευξη ανίχνευσης μεγάλης απόστασης, οδηγιών, καταγραφών και ελέγχου.
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 4~20mA Τανκ Μαγνητικός διαβιβαστής επιπέδου υγρού Παραμέτρους:
| Μέσο μέτρησης | συμβατό με υλικά 304, 316L, αντιβρογχικά υλικά και άλλα υγρά |
| Πεδίο μέτρησης | 200 mm~10000 mm |
| Δείχνει Ακριβότητα | ±10 mm |
| Ονομαστική πίεση | διάφορα επίπεδα πίεσης |
| Θέρμανση υγρού | - 150 ~ 400°C |
| Πυκνότητα υγρού | ≥ 0,45g/cm3 |
| Πυκνωτότητα υγρού | |
| Εγκατάσταση | πλευρικά τοποθετημένα, επάνω τοποθετημένα κλπ. |
| Σύνδεση | Φλάντζες, νήματα, σχοινιά κλπ. |
| Σημείο εξόδου | 4 ~ 20mA ή ποσότητα πολλαπλών διακόπτες ρελέ |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 4~20mA Τάγμα Μαγνητικός μεταδότης επιπέδου υγρού Χαρακτηριστικά:
1.
η
κατασκευή
είναι
απλή,
συμπαγή,
σταθερή
και
αξιόπιστη,
μακρά
διάρκεια
ζωής,
και
δεν
μπορεί
να
εγκατασταθεί
εργασία
συντήρησης
στον
έξω
κόσμο
για
μεγάλο
χρονικό
διάστημα.
2.
το
τμήμα
του
σωλήνα
μέτρησης
και
η
οθόνη
επιπέδου
υγρού,
ο
πομπός
επιπέδου
υγρού,
ο
διακόπτης
συναγερμού,
η
πίεση
του
αέρα
είναι
πλήρως
απομονωμένα·
3.
το
εύρος
της
πίεσης
εργασίας
είναι
ευρύ,
η
πίεση
από
κενό
έως
42
MPa,
4.
το
εύρος
θερμοκρασίας
εργασίας
είναι
ευρύ,
κατάλληλο
για
-160-450
C.
5.
χρησιμοποιείται
ευρέως
για
τη
μέτρηση
της
έντονης
και
αδύναμης
διαβρωτικότητας,
της
εύφλεκτης
και
εκρηκτικής,
τοξικής,
της
ισχυρής
ραδιενέργειας,
της
αναταραχής
και
της
λάσπης.
6.
όλα
τα
μοντέλα
είναι
προαιρετικοί
μαγνητικοί
διακόπτες
συναγερμού
για
την
πραγματοποίηση
αυτόματου
ελέγχου
ή
συναγερμού
υψηλού
και
χαμηλού
επιπέδου.
7.
όλα
τα
μοντέλα
μπορούν
να
επιλεγούν
με
πομπό
επιπέδου
4-20mADC
για
την
επίτευξη
κεντρικής
μέτρησης
και
ελέγχου
μεγάλων
αποστάσεων



