| Τιμή | $100 to $1100 |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 working days |
| Μάρκα | Nuoying JIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nycsul-503 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 μονάδες μηνιαίως |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nycsul-503 |
| Certification | Explosion proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | $100 to $1100 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 μονάδες μηνιαίως |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Τύπος ανιχνευτή | Ολοκληρωμένος | ProbeMaterial | PP/PVC/PTFE/304(προαιρετικό) |
| Εύρος μέτρησης | 020M | Ακρίβεια μέτρησης | <0,25% (Εύρος<20m) |
| Γωνία μέτρησης | 10° | Τροφοδοτικό | 24VDC 、 220VAC |
| Θερμοκρασία διεργασίας | (-20-70℃) | Πίεση επεξεργασίας | Κανονική πίεση |
| Αντιεκρηκτικό | ExiaⅡCT6 Ga | Κατηγορία Προστασίας | IP65, IP67 |
Μεταδότης στάθμης υπερήχων NYCSUL
Μεταδότης στάθμης υπερήχων NYCSUL Περιγραφή προϊόντος
Ο αμφίδρομος μετρητής στάθμης υπερήχων NYCSUL είναι ένα έξυπνο μη επαφής όργανο μέτρησης στάθμης. Το προϊόν διαθέτει αυτόματη ρύθμιση ισχύος, έλεγχο κέρδους, αντιστάθμιση θερμοκρασίας, υιοθετεί προηγμένη τεχνολογία ανίχνευσης και υπολογισμού και έχει τη λειτουργία καταστολής σημάτων παρεμβολών, βελτιώνοντας έτσι θεμελιωδώς την ακρίβεια μέτρησης του οργάνου για να διασφαλίσει την αυθεντικότητα των αποτελεσμάτων μέτρησης. Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως για τη μέτρηση στάθμης διαφόρων υγρών, και μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για τη μέτρηση απόστασης.
Μεταδότης στάθμης υπερήχων NYCSULΤεχνική παράμετρος
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση στάθμης υγρού |
| Εύρος συχνότητας | 40KHzΘερμοκρασία διεργασίας100KHz |
| Τύπος ανιχνευτή | Ολοκληρωμένος |
| Υλικό ανιχνευτή | PP/PVC/PTFE/304 (προαιρετικό)) |
| Εύρος μέτρησης | 0~20m |
| Ακρίβεια μέτρησης | Γωνία μέτρησης0.25% (Εύρος Γωνία μέτρησης10° |
| Τροφοδοσία | 24VDC |
| , | 220VACΘερμοκρασία διεργασίας( |
| -20-70 | ℃)Πίεση διεργασίαςΚανονική πίεση |
| Σύνδεση διεργασίας | Σπείρωμα, Φλάντζα, Βάση στήριξης (προαιρετικό) |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485... |
| Λειτουργία εμφάνισης | Στάθμη υγρού, απόσταση (κενό ύψος) |
| Ρύθμιση εξόδου | Ρύθμιση ανώτερου ορίου, ρύθμιση κατώτερου ορίου |
| Οθόνη | LCD |
| Υλικό περιβλήματος | Πολυπροπυλένιο |
| Βαθμός προστασίας | IP65, IP67 |
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Exia II CT6 Ga |
| Μεταδότης στάθμης υπερήχων NYCSUL | Χαρακτηριστικά σχεδιασμούΛογικός σχεδιασμός, εξαιρετική απόδοση, χαμηλή τιμή μονάδας, απλή δομή και υψηλή ευκολία εγκατάστασης.Ο υπέρηχος χρησιμοποιεί ανιχνευτή μικρής γωνίας με υψηλή ισχύ εκπομπής και υψηλή ευαισθησία. |
Αυθαίρετη ρύθμιση ανώτερου και κατώτερου ορίου, ρύθμιση συναγερμού, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συνεχή μέτρηση υγρού και έλεγχο στάθμης υγρού.



