| Τιμή | $129.00-$300.00 |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 working days |
| Μάρκα | Nuoying JIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nycsul-502 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 μονάδες μηνιαίως |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nycsul-502 |
| Certification | Explosion proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | $129.00-$300.00 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 μονάδες μηνιαίως |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Εύρος μέτρησης | 20μ | Ακρίβεια μέτρησης | 0,25%FS έως 0,5%FS |
| Εφαρμογή | Οξύ, λάδι, ντίζελ, νερό Μέτρηση στάθμης υγρού ή στερεού | Τροφοδοτικό | Το τροφοδοτικό 24 VDC ή 220 VAC, 12 VDC μπορεί να προσαρμοστεί |
| Πίεση επεξεργασίας | Κανονική πίεση | Επίδειξη | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Υλικό κελύφους | Πολυπροπυλένιο/Αλουμίνιο | Κατηγορία Προστασίας | IP65, IP67 |
Αισθητήρας στάθμης υπερήχων χωρίς συντήρηση για λάσπη
Οι αδιάβροχοι αισθητήρες στάθμης καυσίμου υπερήχων χρησιμοποιούνται σε μεγάλη ποικιλία εφαρμογών για τον εντοπισμό της θέσης της στάθμης σε μια διαδικασία.
Οι αδιάβροχοι αισθητήρες στάθμης καυσίμου υπερήχων χρησιμοποιούνται σε μεγάλη ποικιλία εφαρμογών για τον εντοπισμό της θέσης της στάθμης σε μια διαδικασία ή δεξαμενή αποθήκευσης. Αυτοί οι διακόπτες μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε σχεδόν οποιοδήποτε υγρό. Μια πλήρης προσφορά υλικών και διαμορφώσεων τοποθέτησης είναι διαθέσιμη για να καλύψει τις ανάγκες της εφαρμογής σας.
Τεχνικές παράμετροι αισθητήρα στάθμης υπερήχων
| Εύρος | 0 ~ 15 m |
| Τυφλό | 0,3 m |
| Ακρίβεια (στον αέρα) | 0,25% (πλήρους κλίμακας) |
| Ανάλυση οθόνης | 0,01m |
| Τρέχουσα έξοδος |
4 ~ 20 ma, 1 ~ 5 v 1 ~ 10 v, RS485 3-κάναλο NPN (μπορεί να διαμορφωθεί σε έξοδο παλμού PP) Αμφίδρομο ρελέ (AC: 5 a 250 v DC: 10 a 24 v) |
| Ανάλυση εξόδου | 0,03% του πραγματικού εύρους |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40-- +70 Βαθμοί Κελσίου |
| Έξοδος ρελέ | Άνω και κάτω έλεγχος |
| Τροφοδοτικό | 12 έως 24 VDC ή 220 Vac |
| Ρυθμίσεις παραμέτρων | 3 κουμπιά αισθητήρα |
| Αντιστάθμιση θερμοκρασίας | Αυτόματη πλήρους εύρους |
| Υλικό οργάνου | Πλαστικά μηχανικής ABS |
| Εγκατάσταση | Φλάντζα ή βραχίονας |
| Γωνία δέσμης ήχου | 8ο (3db) |
| Εύρος πίεσης | 0,04Mp ειδικό γενικό 0,5Mp |
Αισθητήρας στάθμης υπερήχωνΧαρακτηριστικά



