| Τιμή | $150.00-$300.00 |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 working days |
| Μάρκα | Nuoying JIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nycsul-503 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 σύνολα μηνιαίως |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nycsul-503 |
| Certification | Explosion proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | $150.00-$300.00 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 300 σύνολα μηνιαίως |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση επιπέδου υγρού | Ψηφιακή παραγωγή | RS485,232 |
| Αναλογική έξοδος | 2 καλωδίων 4 ~ 20 mA / 250 Ω φορτίο, 4 συρμάτων 4 ~ 20 mA / 510 Ω φορτίο | ProbeMaterial | PP/PVC/PTFE/304(προαιρετικό) |
| Εύρος μέτρησης | 020M | Τροφοδοτικό | 24 Vdc |
| Πίεση επεξεργασίας | -0.02-0.1MPA | Μέγεθος εγκατάστασης | Νήμα ή φλάντζα |
4-20MA RS485 Μεταδότης αισθητήρα υπερηχητικού μετρητή επιπέδου νερού μεγάλης απόστασης
NYCSUL-503 Μεταδότης υπερηχητικού επιπέδου
Ο ενσωματωμένος υπερηχητικός μετρητής επιπέδου υγρού είναι μια χαμηλού κόστους συσκευή μέτρησης για τη μέτρηση υγρών, λιπασμάτων και στερεών σε βιομηχανικό χώρο.Δημοτικό, χημικές βιομηχανίες, βιομηχανία μηχανημάτων
Μεταδότης επιπέδου υπερήχωνΤεχνικές παραμέτρους
| Χαρακτηριστικά | Ενσωματωμένο |
| Πεδίο | 5 μέτρα, 10 μέτρα, 15 μέτρα, 20 μέτρα, 30 μέτρα, 40 μέτρα, 50 μέτρα, 60 μέτρα |
| Ακριβότητα μέτρησης | 00,5% έως 1,0% |
| Απόφαση | 3 mm ή 0,1% (το μεγαλύτερο) |
| Εμφάνιση | Κινέζικο LCD ή αγγλικό LCD |
| Αναλογική έξοδος | 2 καλώδια 4 ~ 20mA / 25Ω φορτίο, 4 καλώδια 4 ~ 20mA / 510Ω φορτίο |
| Ψηφιακή έξοδος | Προαιρετικά 485, 232 |
| Έξοδος αναμεταδόχου | Προαιρετικά 2 σετ AC 250V / 5A ή DC 30V / 5A |
| Με κινητήρα | Τυποποιημένη 24VDC, προαιρετική 220V AC + 15% 50HZ |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | Δείκτης -20 ~ + 60 °C, ανιχνευτής -20 ~ + 80 °C |
| Κλάση προστασίας. | Δείκτης IP65, ανιχνευτής IP68 |
| Διάδρομο ανίχνευσης | - Όχι, όχι. |
| Μέγεθος εγκατάστασης | Τρίχες ή φλάντζες |
Μεταδότης επιπέδου υπερήχωνΟδηγός εγκατάστασης



