| Τιμή | $130 to $2000 |
| MOQ | one |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | Nuoying JIAYE |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | Explosion proof certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Nycsul-501 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | άπειρος |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | Πρότυπος αριθμός | Nycsul-501 |
| Certification | Explosion proof certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Ένας | Price | $130 to $2000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | άπειρος |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 30cm×25cm×20cm |
| Τυπική εφαρμογή | Μέτρηση επιπέδου υγρού |
| Πεδίο συχνότητας | 40KHz, 100KHz |
| Τύπος ανιχνευτή | Ενσωματωμένο |
| Υλικό ανίχνευσης | PP/PVC/PTFE/304 (προαιρετικό) |
| Πεδίο μέτρησης | 020μ |
| Ακριβότητα μέτρησης | |
| Γωνία μέτρησης | 10° |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24VDC,220VAC |
| Θέρμανση διαδικασίας | -20°+70°C |
| Πίεση διαδικασίας | Κανονική πίεση |
| Σύνδεση διαδικασίας | Εγκατάσταση νήματος, φλάντζης, στήριξης (προαιρετική) |
| Έξοδος σήματος | 4...20mA/HART/RS485... |
| Τρόπος εμφάνισης | Επίπεδο υγρού, απόσταση (έξω ύψος) |
| Ρυθμίσεις εξόδου | Ρυθμισμός ανώτατου ορίου, ρύθμιση κατώτατου ορίου |
| Εμφάνιση | ΛC D |
| Υλικό κελύφους | Πολυπροπυλένιο/Αλουμίνιο |
| Τάξη προστασίας | IP65,IP67 |
| Ασφάλεια από εκρήξεις | Εκτός 6 Γα |
Σε οποιαδήποτε από τις ακόλουθες περιπτώσεις, σημειώστε:



