| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 work days |
| Μάρκα | OEM brand |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0019 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | Πρότυπος αριθμός | Μ-0019 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Metal+ring | Μέγεθος USB | 69*18mm |
| Χρώμα | Χρώμα αποθέματος | Λογότυπο | Τυπωμένη ύλη/λέιζερ |
| Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
Στικ μνήμης σε σχήμα μπουκαλιού κρασιού USB 3.0 Μεταλλικό δαχτυλίδι και λογότυπο OEM
Πλεονέκτημα:
Αυτό είναι ένα στικ μνήμης USB σε σχήμα μπουκαλιού κρασιού, μπορεί να εκτυπώσει λογότυπο OEM σε χαρτί αντί για αυτοκόλλητο στο σώμα του μπουκαλιού.
Μπορεί επίσης να γίνει χάραξη λέιζερ και εκτύπωση απευθείας στο σώμα του USB.
Είναι ένα πολύ καλό στικ USB σε σχήμα μπουκαλιού κρασιού, μπορεί να γίνει με το δικό σας λογότυπο.
Μπορεί επίσης να κατασκευαστεί σε μεγάλη χωρητικότητα δίσκου USB.
Μπορεί να αντιγράψει τα δικά σας δεδομένα ως διαφημιστικό προϊόν.
Είμαστε εργοστάσιο, όχι ενδιάμεσος προμηθευτής.
Μπορούμε να σας παρέχουμε καλή εξυπηρέτηση και τιμή.
Σας καλωσορίζουμε να επικοινωνήσετε μαζί μας!
Γρήγορες λεπτομέρειες για το USB μπουκάλι κρασιού 3.0:
| Αριθμός είδους | M-0019 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Χάραξη λέιζερ/Εκτύπωση |
| Μέγεθος USB |
69*18MM |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Μάρκα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κ.λπ. |
| Έλεγχος τσιπ | Όλα πέρασαν τον έλεγχο H2 (τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα εγγραφής | Πάνω από USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από USB 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |

| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, η αντιγραφή αρχείων από τον πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Ο έλεγχος σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωματικών δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η Διαδικασία Ελέγχου Τσιπ Flash
1. Έλεγχος τσιπ
2. SMT
3. Απομάκρυνση
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Έλεγχος H2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Χάραξη λέιζερ
9. Συναρμολόγηση
10. Έλεγχος χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
Οδηγός Παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και κατάθεση 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Υπηρεσία πωλήσεων μετά την παραλαβή των αγαθών
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| Λογότυπο OEM με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM σχήματα με άνοιγμα καλουπιού από υλικό PVC | |||||
| Άνοιγμα καλουπιού μοντέλου PVC, χρόνος δειγμάτων 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος παραγωγής (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Πώς να κάνετε παραγγελία:
1. Επιλέξτε τα στυλ σας
Πρώτα, βεβαιωθείτε για τις λεπτομέρειες σχετικά με τα προϊόντα, όπως το Μοντέλο, το Χρώμα, τον Τρόπο εκτύπωσης, τη Συσκευασία και την Ποσότητα. Για προσαρμοσμένη κατασκευή, στείλτε μας τις λεπτομέρειες σας (αρχεία λογότυπου παρακαλώ σε μορφή AI).
2. Προσφορά προϊόντων
Σας προσφέρουμε τιμή σύμφωνα με τις λεπτομέρειες σας, επειδή η τιμή των τσιπ flash είναι ασταθής, οπότε κάθε προσφερόμενη τιμή ισχύει κανονικά μόνο για μία εβδομάδα, η μεγαλύτερη ποσότητα μπορεί να συζητηθεί.
3. Εντολή αγοράς και επιβεβαίωση
Αφού επιβεβαιώσετε την τιμή και το έργο τέχνης και όλες τις λεπτομέρειες, θα σας στείλουμε τιμολόγιο για επιβεβαίωση, αφού επιβεβαιώσετε το τιμολόγιο, παρακαλούμε κανονίστε προκαταβολή 30%.
4. Παραγωγή δείγματος
Κανονικά το δείγμα είναι να σας στέλνουμε φωτογραφίες υψηλής ευκρίνειας για επιβεβαίωση, μόλις εγκρίνετε τις φωτογραφίες του δείγματος, μπορούμε να ξεκινήσουμε τη μαζική παραγωγή και θα σας δώσουμε τον πραγματικό χρόνο αποστολής μαζικών αγαθών μετά την έγκριση των δειγμάτων.
5. Όροι πληρωμής
Η πληρωμή μπορεί να γίνει με T/T Bank, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30% μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και το υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή.
6. Όροι αποστολής
Για USB, οι περισσότερες αποστολές γίνονται με express. Αν μέσω του δικού μας Express forwarder, θα σας δώσουμε το κόστος μεταφοράς κατά την προσφορά, η χρέωση μεταφοράς μεταβιβάζεται σε εμάς μαζί με το τιμολόγιο, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε τον δικό σας λογαριασμό express ή forwarder για αποστολή.
Σε μεγάλες ποσότητες, μπορείτε να επιλέξετε αεροπορικώς ή θαλασσίως.



