| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 50 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0128 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0128 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Ανοιχτό καλούπι από σχήματα PVC USB 3.0 | Λογότυπο | κατασκευασμένα από ανοιχτό καλούπι μαζί |
| Τύπος λάμψης | Περίπτωση Pcba + μετάλλων μέσα | Θύρα USB | μπορέστε καμένος από USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Λάμψη | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
Αστροναύτης σχήμα Pvc USB 3.0 με Keychain 128GB 256GB 80/MBS Usb Καλή ποιότητα
Πλεονέκτημααπό USB flash drive σε σχήμα αστροναύτη:
Αυτό το σχήμα βασίζεται στο σχήμα του αστροναύτη που ανοίγει το καλούπι, το USB μέσα μπορεί να κάνει USB 2.0 και 3.0
Με ωραίο αλυσίδα κλειδιών.
Το λογότυπο που μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε μαζί με μούχλα, πολύ ωραίο.
Μπορούμε να υποστηρίξουμε τον πελάτη ανοιχτό καλούπι από οποιοδήποτε σχήμα υλικού PVC.
Τα περισσότερα σχήματα PVC μπορούν να γίνουν με 3,0.
Μπορείτε να μου στείλετε τις πιο καθαρές φωτογραφίες σας, το σχεδιασμό με PDF, και όλα τα αρχεία των έργων τέχνης είναι εντάξει.
Μπορούμε να εκδώσουμε το έργο τέχνης μέσα σε δύο ώρες, υποστηρίζοντας σας επείγον χρόνο παράδοσης πάρα πολύ.
Είμαστε εργοστάσιο, δεν υπάρχει μέσος προμηθευτής. Οι τιμές είναι πολύ καλές.
Περιγραφή της μονάδας flash drive σε σχήμα αστροναύτη:
| Αριθμός | PV-0128 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένο σε οποιοδήποτε σχήμα |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο από κοινού με μούχλα PVC και εκτύπωση |
| Τροποποιημένο | 10pc μπορεί να ανοίξει το καλούπι πολύ γρήγορα |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ονομασία IC | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |





| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Συνήθως Σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από το Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM Σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Μοντέλο PVC ανοιχτό καλούπι με δείγματα χρόνος 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (τμήμα) | λιγότερο από 100 | 100 έως 500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Προϊόντα Χρόνος (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Για διαπραγμάτευση |
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
ΟςSΥπηρεσία
1Κάθε USB μπορεί να προσαρμοστεί με διαφορετικό λογότυπο της εταιρείας σας σε μία ή και στις δύο πλευρές.
2. Προεγκαταστήστε το αρχείο στο USB stick και τρέξτε αυτόματα.
3. Προσαρμοσμένο σχήμα, χρώμα και συσκευασία. Αν ψάχνετε για ένα συγκεκριμένο σχήμα, παρακαλώ στείλτε μου μια φωτογραφία.
4- 1 έτος εγγύηση του κατασκευαστή για ελαττωματικά αντικείμενα.
5Εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά τη διάρκεια της χρήσης, παρακαλούμε μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, θα σας παρέχουμε επαγγελματική τεχνική υποστήριξη.θα παρέχουμε υπηρεσία αντικατάστασης/επισκευής/επιστροφής/επιστροφής σύμφωνα με διαφορετικές καταστάσεις.
6Όλες οι ερωτήσεις και τα ζητήματα ποιότητας θα αντιμετωπιστούν από την εξυπηρέτηση πελατών μας εντός 24 ωρών.
7Θα λάβουμε σοβαρά υπόψη σας τα σχόλιά σας και θα είμαστε έτοιμοι να βρούμε μια ικανοποιητική λύση μαζί σας.



