| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 50 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0056 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0056 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Ανοιχτό καλούπι από σχήματα PVC USB 3.0 | Λογότυπο | κατασκευασμένα από ανοιχτό καλούπι μαζί |
| Τύπος λάμψης | Περίπτωση Pcba + μετάλλων μέσα | Θύρα USB | μπορέστε καμένος από USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Λάμψη | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
Προσαρμοσμένη σχεδίαση 128 GB 256 GB Μονάδα Flash Pvc Usb σε σχήμα κουνελιού 80 MB/S USB 3.0
Πλεονέκτημαμονάδας flash usb με προσαρμοσμένο λογότυπο:
Αυτό το σχήμα βασίζεται στο σχήμα κουνελιού σε ανοιχτό καλούπι, το usb μέσα μπορεί να κάνει usb 2.0 και 3.0
Με ωραίο μπρελόκ.
Το λογότυπο που μπορούμε να σας βοηθήσουμε να φτιάξετε μαζί με καλούπι, πολύ ωραίο.
Μπορούμε να υποστηρίξουμε ανοιχτό καλούπι πελατών με οποιοδήποτε σχήμα υλικού PVC.
Τα περισσότερα σχήματα PVC μπορούν να γίνουν και με 3.0.
Μπορείτε να μου στείλετε τις περισσότερες καθαρές φωτογραφίες σας, το σχέδιο σε PDF και τυχόν αρχεία έργων τέχνης, όλα είναι εντάξει.
Μπορούμε να εκδόσουμε το έργο τέχνης μέσα σε δύο ώρες, να σας υποστηρίξουμε και τον επείγοντα χρόνο παράδοσης.
Είμαστε εργοστάσιο, χωρίς μεσαία τιμή προμηθευτή είναι η καλύτερη.
Περιγραφή της μονάδας flash usb με προσαρμοσμένο λογότυπο:
| Αρ | PV-0056 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένη Δημιουργία οποιωνδήποτε σχημάτων |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Κατασκευασμένο μαζί με καλούπι PVC και εκτύπωση |
| MOQ | 10 τμχ μπορεί να ανοίξει το καλούπι πολύ γρήγορα |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE κ.λπ |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE κ.λπ |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Graed A, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα γραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S 3,0 USD 20-80MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |



| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Ανώτατο | Το Ελάχιστο | Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Ικανότητα | Ικανότητα | Γράψιμο | Ανάγνωση | Γράψιμο | Ανάγνωση | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Παρατήρηση | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, την παραγγελία αρχείου αντιγραφής πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Έλεγχος σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 μέρες | 3-4 μέρες | 4-5 μέρες | 6-8 μέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM LOGO από Normally Shapes | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 μέρες | 4-5 μέρες | 5-7 μέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| OEM σχήματα από υλικό PVC ανοιχτό καλούπι | |||||
| Ανοιχτό καλούπι μοντέλου PVC με χρόνο δειγμάτων 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Προς διαπραγμάτευση |
Οδηγίες παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν
3. Οι λεπτομέρειες OEM στείλτε μας
4. Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης
5. Η τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένο και κατάθεση 30%.
7. Κάντε πραγματικό δείγμα
8. Τα δείγματα λαμβάνουν έγκριση
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λάβετε υπηρεσία πωλήσεων αγαθών
Η διαδικασία δοκιμής Flash Chips
1. Τεστ τσιπ
2. SMT
3. Βοτάνισμα
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή Η2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολογήστε
10. Δοκιμαστική ικανότητα
11. Clear / QA
12. Συσκευασία
Συσκευασία:
1.Η τυποποιημένη συσκευασία είναι Polybag, ή μικρό λευκό κουτί, το λευκό κουτί θα ταιριάζει με το μέγεθος των προϊόντων που πρέπει να γίνουν.
2.Επίσης μπορεί να προσαρμοστεί η φυσαλίδα + εκτύπωση cmyk χαρτιού.
3. Επίσης, μπορεί σύμφωνα με το προσαρμοσμένο αίτημα να γίνει το κουτί συσκευασίας, να εκτυπώσει cmyk και για όλη την πλευρά του κιβωτίου.
Πιστοποίηση:
1.Όλες οι παραγωγές έχουν περάσει τη δοκιμή CE, FCC, RoHs και έχουν λάβει το Πιστοποιητικό.
2.Τα προϊόντα μπαταριών έχουν περάσει όλα τα τεστ 38.3 και MSDS.
3. Το εργοστάσιο περάσαμε επίσης τον έλεγχο των SGS, TUV, HQTS.
Οδηγίες παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν
3. Οι λεπτομέρειες OEM στείλτε μας
4. Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης
5. Η τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένο και κατάθεση 30%.
7. Κάντε πραγματικό δείγμα
8. Τα δείγματα λαμβάνουν έγκριση
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λάβετε υπηρεσία πωλήσεων αγαθών



